Zespół serwisu Eventis.pl

10% przychodu z marca 2022 przekażemy na pomoc Ukrainie!

Serwis Eventis.pl solidaryzuje się z napadniętą niepodległą Ukrainą i narodem ukraińskim w tych niezwykle trudnych chwilach. Nie możemy pozostać obojętni na ogrom krzywd, które spotykają ludność cywilną, dlatego chcemy dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc organizacje zajmujące się niesieniem pomocy uchodźcom oraz mieszkańcom Ukrainy.

Sytuacja za naszą wschodnią granicą jest bezprecedensowa. Od dziesiątek lat w Europie nie zdarzyło się, aby niepodległe państwo zostało napadnięte w taki sposób, jak przebiega agresja Rosji przeciwko Ukrainie. Solidaryzujemy się z narodem ukraińskim i nie możemy pozostać obojętni w obliczu tragedii jaka spotyka ludność cywilną. Dlatego postanowiliśmy, że 10% przychodu jaki uzyskamy w marcu 2022 roku z działalności serwisu Eventis.pl przekażemy na wybraną organizację zajmującą się pomocą uchodźcom z Ukrainy. Darowizna przekazana zostanie na rzecz wybranej organizacji charytatywnej.

Zdajemy sobie sprawę, że od naszej solidarności i wzajemnej troski zależy nie tylko przyszłość Ukrainy, ale też nasza oraz wszystkich ludzi, dla których pokój jest bezcenną wartością. Ideą naszego serwisu jest ułatwienie dostępu do wiedzy i promowanie idei uczenia się przez całe życie. Bez pokoju, bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku nie są możliwe nie tylko rozwój osobisty czy zawodowy, ale nawet zaspakajanie podstawowych życiowych potrzeb. Wojna niesie cierpienie i krzywdę, pokój spełnienie i rozwój. Brońmy świata pokojowego i sprawiedliwego angażując się w pomoc potrzebującym.

Zespół serwisu Eventis.pl

Zespół serwisu Eventis.pl

Serwis eventis.pl to baza szkoleń, konferencji, kursów, warsztatów, seminariów i kongresów niemalże na każdy temat.

Naszą misją jest dostarczanie wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym oraz pomoc w budowaniu sieci kontaktów poprzez uczestnictwo w najlepszych na rynku konferencjach o charakterze merytorycznym.

Polecane wydarzenia

Ostatnie artykuły

Platformy do kursów online i szkoleń internetowych
23 maja 2022
Platformy do kursów online i szkoleń internetowych

Sprawdź czym są platformy do kursów i szkoleń online i jakie są najpopularniejsze programy i platformy do tworzenia, prowadzenia i wyszukiwania szkoleń i kursów internetowych.

Czytaj więcej
Jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę?
20 maja 2022
Jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę?

Zastanawiasz się czy twój pracodawca może pomóc Ci sfinansować udział w szkoleniu lub kursie? Sprawdź jak napisać wniosek o dofinansowanie szkolenia przez pracodawcę oraz pobierz nasz bezpłatny wzór.

Czytaj więcej
Co to jest compliance, czyli compliance po polsku!
5 maja 2022
Co to jest compliance, czyli compliance po polsku!

Sprawdź co oznacza słowo compliance, jakie są zadania compliance oraz kto zobowiązany jest wdrożyć system compliance w celu zapewnienia, że przedsiębiorstwo, instytucja lub organizacja prowadzą działalność zgodnie z prawem.

Czytaj więcej
Agile Project Management – wszystko o Agile PM!
25 lutego 2022
Agile Project Management – wszystko o Agile PM!

Dowiedz się co to jest agile project management oraz jakie są główne zasady zarządzania projektami w oparciu o Agile PM! Poznaj zalety zwinnego prowadzenia projektów w oparciu o manifest Agile.

Czytaj więcej