Konferencja

II FORUM FINANSÓW PUBLICZNYCH Szczególne zasady rachunkowości budżetowej po zmianach

O konferencji

W dniach 18–20 maja 2011 r. w Jachrance k. Warszawy odbędzie się II FORUM FINANSÓW PUBLICZNYCH – trzydniowa, ogólnopolska konferencja służb finansowo-księgowych sfery budżetowej.

Tegoroczna edycja FORUM poświęcona będzie nowym zasadom rachunkowości budżetowej, wynikającym m.in. z rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 5 lipca 2010 r.

Patronat honorowy nad konferencją objął przewodniczący Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych, a wśród gości specjalnych znajdują się m.in.: dr Marta Postuła – dyrektor Departamentu Reformy Finansów Publicznych w Ministerstwie Finansów oraz Lucyna Hanus – prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu.

Udział w konferencji pozwoli wszystkim uczestnikom zaktualizować wiedzę na temat obowiązujących przepisów i uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania pojawiające się w ich codziennej pracy. Praktyczny charakter FORUM ma odzwierciedlenie w formule spotkań: są to wykłady
z wyodrębnionym czasem na zadawanie pytań prowadzącym oraz warsztaty prowadzone w mniej licznych grupach, umożliwiające omówienie konkretnych przykładów i problemów. Konferencja będzie także doskonałą okazją do indywidualnych konsultacji z ekspertami oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.
Kto powinien wziąć udział?
Zapraszamy do udziału przede wszystkim: księgowych i skarbników jsfp, naczelników wydziałów kontroli oraz audytorów, sekretarzy i kierowników jednostek, a także radców prawnych obsługujących jsfp.

Program konferencji

Dostępny na www.forum.finansepubliczne.pl

Czas trwania

Informacje na www.forum.finansepubliczne.pl

Prelegenci

Cytat
Prelegentami podczas II FORUM będą najlepsi specjaliści z dziedziny prawa finansów publicznych i rachunkowości budżetowej, w tym przedstawiciele Ministerstwa Finansów i regionalnych izb obrachunkowych oraz osoby zajmujące wysokie stanowiska w instytucjach samorządowych.

Gdzie i kiedy

Jachranka k. Warszawy 18 - 20 maja 2011
Warszawianka Hotel Wellness & SPA

Jachranka k. Warszawy

Jachranka 77

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
brutto
1 PLN
Cena zawiera:
  • Materiały konferencyjne, opiekę koordynatora, pełne wyżywienie, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji.
Weź udział

Organizator

WYDAWNICTWO PRESSCOM SP. Z O.O.
50-011 Wrocław
T. Kościuszki 29
woj. dolnośląskie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Szczegółowe informacje: www.forum.finansepubliczne.pl

Zgłoszenie udziału:
tel. (+71) 798 48 40
faks (+71) 798 48 48
e-mail: forum@finansepubliczne.pl

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

WYDAWNICTWO PRESSCOM SP. Z O.O.
50-011 Wrocław T. Kościuszki 29
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!