Konferencja: Konferencja SAFETY AND SECURITY

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...
Kategoria:

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//konferencja/konferencja-safety-and-security-48714

Informacje o konferencji

 • Konferencja SAFETY AND SECURITY

  ID konferencji: 48714
  Kategoria: Konferencje i Kongresy
  Branża/temat:
 • Adres konferencji:

  Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia
  Serock
  Serock
  woj. mazowieckie
 • Termin konferencji:

  Data: 29-31.03.2017
  Godziny zajęć (czas trwania):
  3 dni

  29-31 marca 2017 r. Serock
 • Organizator konferencji:

  Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:

Opis konferencji

Informacje podstawowe o konferencji:

Szanowni Państwo!

W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN) i Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych (KSOIN) serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w V Konferencji SAFETY & SECURITY na temat „Nowoczesne technologie, systemy i rozwiązania organizacyjne, służące bezpieczeństwu informacji i danych osobowych”.

Celem konferencji jest omówienie i zaprezentowanie najnowocześniejszych osiągnięć, innowacyjnych rozwiązań systemowych, organizacyjnych, technologicznych dot. bezpieczeństwa informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych. Konferencja posłuży wymianie doświadczeń w zakresie stanu bezpieczeństwa informacyjnego w jednostkach organizacyjnych oraz poznaniu skutecznych, inteligentnych urządzeń i innowacyjnych narzędzi, mogących zapewnić wymagany poziom bezpieczeństwa w firmie.

Konferencja skierowana jest do właścicieli firm, kadry kierowniczej i zarządzającej przedsiębiorstw/instytucji, dyrektorów departamentów spraw obronnych i zarządzania kryzysowego, kierowników ochrony fizycznej i technicznej, pełnomocników ochrony informacji i ochrony infrastruktury krytycznej, administratorów bezpieczeństwa informacji, audytorów bezpieczeństwa, kontroli i audytu. Zapraszamy również producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników systemów bezpieczeństwa oraz systemów alarmowych, a także osoby odpowiedzialne w firmach za ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa i wdrażanie SZBI (ISMS) zgodnego z normą ISO/IEC 27001.

Jako wzbogacenie tematyczne konferencji planujemy pokaz sprzętu ułatwiającego/utrudniającego zdobywanie informacji i wykorzystywanych nowoczesnych technologii oraz inteligentnych urządzeń mogących zapewnić wymagany poziom bezpieczeństwa w firmie.

Również w tym roku podczas uroczystej gali będziemy honorowali statuetką „Laur innowacyjności w ochronie informacji” firmy i instytucje, które wnoszą znaczący wkład dla bezpieczeństwa i innowacyjności informacji, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań systemowych, organizacyjnych i technologicznych.

Konferencja skierowana jest do:

Konferencja skierowana jest do właścicieli firm, kadry kierowniczej i zarządzającej przedsiębiorstw/instytucji, dyrektorów departamentów spraw obronnych i zarządzania kryzysowego, kierowników ochrony fizycznej i technicznej, pełnomocników ochrony informacji i ochrony infrastruktury krytycznej, administratorów bezpieczeństwa informacji, audytorów bezpieczeństwa, kierowników działów IT, kontroli i audytu. Zapraszamy również producentów, projektantów, instalatorów i użytkowników systemów bezpieczeństwa oraz systemów alarmowych, a także osoby odpowiedzialne w firmach za ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa i wdrażanie SZBI (ISMS) zgodnego z normą ISO/IEC 27001.

Program konferencji:

www.ksoin.pl

Informacje o prelegentach:

www.ksoin.pl

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 1900 - 2100

Cena zawiera:

Cena obejmuje wykłady, materiały szkoleniowe, pełne wyżywienie, zakwaterowanie.

Dostępne zniżki:

 • 10 - Zniżka z eventisem

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Koszt uczestnictwa w zajęciach 3 dniowych wynosi od osoby:
2100 zł netto (+23% VAT) - zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
1900 zł netto (+23% VAT) - zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
Cena obejmuje wykłady, materiały szkoleniowe, pełne wyżywienie, zakwaterowanie.

Szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT. W przypadku korzystania ze zwolnienia prosimy o przesłanie stosownego oświadczenia wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać najpóźniej na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem wybranych zajęć podając datę i miejsce szkolenia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje data wpłynięcia zgłoszenia.

Należność za udział w szkoleniu prosimy wpłacać na konto KSOIN: PEKAO SA I Oddział w Katowicach, nr rachunku nr rachunku 55 1240 1330 1111 0010 2402 9927 na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Zgłoszenie udziału jest zobowiązaniem do zapłaty. Rezygnacja z uczestnictwa nie zgłoszona 3 dni robocze przed rozpoczęciem zajęć nie zwalnia od zapłaty.

Organizatorzy proponują ciekawy program pozaszkoleniowy, zwiedzanie i korzystanie z miejscowych atrakcji turystycznych.

Tytuł wydarzenia: Konferencja SAFETY AND SECURITY