Seminaria Leaders w Warszawie

O konferencji

Seminarium „Go big or go home” będzie całodniowym wydarzeniem prowadzonym wyłącznie przez Randy Gage’a. Mówca zwykle występuje ok. 1,5 godziny, jednak specjalnie na potrzeby naszego Seminarium zgodził się przygotować 4,5-godzinny program! Tematy poszczególnych sesji brzmią: Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie; Szaleni geniusze: jak myśleć twórczo i wprowadzać innowacje, będąc przedsiębiorcą; Daj z siebie wszystko albo daj sobie spokój!
Kto powinien wziąć udział?
każdego

Program konferencji

Seminarium będzie składało się z trzech sesji tematycznych:
1. Risky is the new safe (Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie)
Obecne modele gospodarcze upadają. Działania uważane dawniej za bezpieczne dziś wiążą się już z ryzykiem. Zarówno jednostkom, jak i spółkom potrzebne są nowe strategie, jeżeli mają pomyślnie rozwijać się w przyszłości. W skłaniającym do refleksji przemówieniu pt. „Ryzykowne znaczy dziś bezpieczne”, opartym na książce o tym samym tytule, Randy Gage przywdziewa szaty krytycznego myśliciela, sięga po szklaną kulę do przepowiadania przyszłości i przedstawia słuchaczom autorską wizję rozwiązań, które jego zdaniem zapewnią nam powodzenie w nowych realiach gospodarczych.
2. Mad Genius: How Entrepreneurs Think Creatively and Innovate (Szaleni geniusze: jak myśleć twórczo i wprowadzać innowacje, będąc przedsiębiorcą)
Szaleni geniusze to program o myśleniu, a przemówienie Randy’ego spowoduje, że zaczniecie myśleć o pewnych rzeczach w taki sposób, w jaki nie myśleliście o nich nigdy wcześniej. Jedno jest pewne. Randy na pewno nie powie Wam, co macie myśleć.
3. UE: Go big or go home! (Daj z siebie wszystko albo daj sobie spokój!)
Dynamiczna prezentacja Randy’ego Gage'a nauczy was, jak opracować wspólną wizję, która wami wstrząśnie i porwie was do działania. Zrozumiecie, w jaki sposób taka wizja zapisuje się niepostrzeżenie w waszej podświadomości i bezpośrednio kształtuje wasze oczekiwania i rozwija wasze przekonania, a następnie wpływa na same wyniki waszych działań.

Czas trwania

9.30-16.00

Prelegenci

Randy Gage, milioner, przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i sprzedaży bezpośredniej.
www.randy.pl
Łukasz Jakóbiak „Znajdź siłę!”
Mateusz Grzesiak „Create Yourself”

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Hotel Gromada Lotnisko

02-184 Warszawa

17 Stycznia 35

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena 1
+ 23%VAT
b.d.
Cena zawiera:
  • miejsce siedzące, tłumaczenie symultaniczne, przerwy kawowe, certyfikat
Zapisz się
Cena 2
+ 23%VAT
b.d.
Cena zawiera:
  • miejsce siedzące, tłumaczenie symultaniczne, przerwy kawowe, certyfikat
Zapisz się
Cena 3
+ 23%VAT
b.d.
Cena zawiera:
  • miejsce siedzące, tłumaczenie symultaniczne, przerwy kawowe, certyfikat
Zapisz się

Organizator

BIGRAM SA
02-677 Warszawa
ul. Cybernetyki 7
woj. mazowieckie
BIGRAM S.A. jest obecny na polskim rynku usług doradczych od 1993 roku, od kiedy prowadzi aktywną działalność na polu: - rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne oraz executive search (w ramach IIC Partners), ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o kontakt

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

BIGRAM SA
02-677 Warszawa ul. Cybernetyki 7
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!