Kurs online PROthinker®: Profesjonalne myślenie krytyczne i praca z informacjami metodami sił specjalnych i służb wywiadowczych

O kursie

Kurs PROthinker® został przygotowany przez analityka elitarnej jednostki specjalnej, z 10-letnim doświadczeniem w zabezpieczeniu informacyjnym operacji specjalnych. Jest zestawieniem kluczowych informacji i praktycznych narzędzi dotyczących szeroko pojętej pracy z informacjami, pochodzących ze środowiska operacji specjalnych i służb wywiadowczych.
Oprócz wiedzy na temat ludzkiego umysłu, procesów poznawczych i sposobów efektywnej pracy w skomplikowanym środowisku informacyjnym, kurs PROthinker prezentuje praktyczne narzędzia myślenia krytycznego, jakie są stosowane przez elitarne jednostki specjalne i służby wywiadowcze na całym świecie, obowiązujące standardy i techniki pracy z informacjami. Ponadto, dodatkiem do kursu są informacje na temat zalecanych standardów bezpieczeństwa informacji i ochrony prywatności w sieci oraz garść podstawowej, ale wysokojakościowej wiedzy na temat OSINT - open source intelligence.

Kto powinien wziąć udział?
 • dla profesjonalistów pracujących z informacjami
 • dla menadżerów zespołów
 • dla project menadżerów
 • dla kadry kierowniczej
 • dla analityków
 • dla przedsiębiorców
 • dla zarządów
 • dla nauczycieli i pracowników oświaty
 • dla każdego

Program kursu

Kurs online 6h 30min w formie prezentacji multimedialnej.

Czas trwania

6h 30min

Prelegenci

Prelegentem jest Rico - założyciel i trener Thunderwood Academy. Analityk elitarnej jednostki specjalnej, z 10-letnim doświadczeniem w zabezpieczeniu informacyjnym operacji specjalnych. Wciąż w aktywnej służbie.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Dostęp na 30 dni do kursu otrzymasz w ciągu 24h od płatności - jako link do kursu na Google Drive, do samodzielnego odtwarzania.

Rejestracja

799
cena brutto
649
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Thunderwood Academy
00-503 Warszawa
Żurawia 6/12
woj. mazowieckie
THUNDERWOOD ACADEMY to nowatorska akademia profesjonalnego myślenia krytycznego i pracy z informacjami, bazująca na standardach i metodach elitarnych jednostek specjalnych oraz służb wywiadowczych. Założona w 2022 r. i prowadzona przez doświadczonego...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Thunderwood Academy
00-503 Warszawa Żurawia 6/12
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!