Skuteczne negocjacje w biznesie

O kursie

Skuteczne negocjacje w biznesie – kompendium wiedzy w zakresie podstaw prowadzenia negocjacji.

 1. Poznaj swój potencjał oraz atuty w zakresie negocjacji.
 2. Rozwiń umiejętności skutecznego prowadzenia rozmów.
 3. Poznaj zasady i techniki negocjacyjne.

Zdobywaj wiedzę w dogodnym dla siebie czasie, bez uszczerbku na codziennych obowiązkach! Twoje nowe umiejętności potwierdzimy powszechnie uznawanymi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN

Cel kursu: zdobycie wiedzy o procesach negocjacji, etapach i zasadach negocjowania oraz rozwój umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji.

Prowadzenie skutecznych negocjacji to sztuka niezbędna w każdym biznesie, ale również umiejętność która niezwykle przydaje się na co dzień w życiu prywatnym. Niektóre osoby posiadają wrodzone predyspozycje negocjacyjne co wiele im ułatwia, natomiast zdolność tą można wypracować w toku doświadczeń i nabycia odpowiedniej w tym temacie wiedzy.

Dlaczego warto wziąć udział?
 1. Zdobywasz umiejętności skutecznego prowadzenia rozmów, które umożliwią osiąganie zmierzonych celów oraz mogą bezpośrednio wpłynąć na potencjalne zyski w Twojej pracy. Otrzymasz odpowiedzi na pytania jak dzięki właściwym negocjacjom budować dobre relacje biznesowe na przyszłość oraz nie ulec manipulacjom czy emocjom.
 2. Zdobywasz wiedzę i umiejętności pozwalające na prowadzenie negocjacji
 3. Uczysz się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu wykorzystując do tego tylko swój komputer.
 4. Zdobywasz szansę na lepszą pracę, utrzymanie dotychczasowego stanowiska, a nawet możliwość awansu!
 5. Uaktualniasz i uatrakcyjniasz swoje CV
 6. Po zakończonym kursie otrzymujesz dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych – zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz imienny certyfikat.
Kto powinien wziąć udział?

Kurs kierowany jest w szczególności do handlowców, osób prowadzących własną działalność, a także pracowników w działach HR, marketingu czy sprzedaży. Kursem mogą również być zainteresowane wszystkie osoby, które na co dzień prowadzą negocjacje i pragną rozwinąć umiejętność skutecznego prowadzenia tego procesu.

Kursy e-learningowe przeznaczone są dla osób mających ukończone 18 lat (pełnoletnich).

Program kursu

 1. Negocjacje – wprowadzenie
 2. Komunikacja w negocjacjach
 3. Cechy dobrego negocjatora
 4. Test Thomasa – Kilmanna
 5. Podstawowe pojęcia w negocjacjach
 6. Jak zbudować dobry zespół negocjacyjny
 7. Struktura i przebieg procesu negocjacji
 8. Style i modele negocjacji
 9. Strategie i techniki pierwszej fazy negocjacji
 10. Techniki stosowane w środkowej fazie negocjacji
 11. Techniki fazy końcowej
 12. Techniki fazy ponegocjacyjnej

Czas trwania

30 godzin

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Po zakończeniu procesu pełnej rejestracji oraz zaksięgowaniu wpłaty na koncie, użytkownik otrzymuje wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail z danymi do logowania na platformie lub informacją o odblokowaniu dostępu do zamówionego kursu. Kursant realizuje naukę w dogodnym dla siebie czasie, przechodząc kolejno lekcje kursu/szkolenia aż do testu końcowego i zakończenia kursu w okresie maksymalnie 365 dni. Po zakończeniu kursu kursant traci dostęp do materiałów szkoleniowych przechodząc ze statusu KURSANT na status UCZESTNIK ZAKOŃCZONY. Po zakończeniu kursu nie ma możliwości ponownego wglądu w materiały szkoleniowe.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
191
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 • Rozpoczęcie kursu ma miejsce po złożeniu zamówienia, wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz wpłacie należnej kwoty na konto lub poprzez system płatności internetowych.
 • Realizacja kursu rozpoczyna się najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i opłaceniu kursu utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie szkoleniowej naszej placówki. Informację o utworzonym koncie otrzymasz mailem. Po zalogowaniu w zakładce KURSY będziesz widzieć zamówione szkolenie. Po kliknięciu ROZPOCZNIJ KURS zobaczysz instrukcję jak poruszać się w kursie. Od tego momentu uczysz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, przechodząc kolejno wszystkie lekcje. Ważne! Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów do czasu zakończenia kursu, maksymalnie na okres 365 dni.
 • Forma nauki: na platformie szkoleniowej, prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, testy, materiał szkoleniowy do pobrania.
 • Czas trwania kursu –  Rzeczywisty czas trwania oraz ukończenia szkolenia zależy przede wszystkim od Ciebie i Twojego zaangażowania. Wszystko dostosowujesz do swoich możliwości oraz obowiązków. Na ukończenie nauki masz maksymalnie 365 dni ale możesz zrobić to szybciej!
 • Wysyłka dokumentów – po zakończeniu kursu wyślemy do Ciebie zestaw dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w języku polskim. Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu, na adres podany w procesie rejestracji. Dodatkowo do wysyłki możesz zamówić certyfikat w języku angielskim.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Firma Szkoleniowa MG-edu
 • Ulica i nr: Czyżowicka
 • Kod pocztowy: 44-300
 • Miejscowość: Wodzisław Śląski
 • Numer NIP: 6391701720

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski, Polska Czyżowicka

Organizator

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski, Polska
Czyżowicka
woj. śląskie
MG-edu oferuje kursy i szkolenia odbywające się w całości przez internet.
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!