Specjalista do spraw szkoleń

O kursie

Kurs przygotowujący do pracy firmie szkoleniowej lub dziale szkoleń

 1. Poznaj zasady prowadzenia analizy potrzeb szkoleniowych w firmach.
 2. Dowiedz się jakie są najważniejsze elementy procesu rozwoju pracowników.
 3. Poznaj formy i metody kształcenia dorosłych.

Zdobywaj wiedzę w dogodnym dla siebie czasie, bez uszczerbku na codziennych obowiązkach! Twoje nowe umiejętności potwierdzimy powszechnie uznawanymi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN

Cel kursu: uzyskanie kompleksowej wiedzy i umiejętności z zakresu organizacji oraz administrowania procesów szkoleniowych

Dlaczego warto wziąć udział?
 1. Poznasz najważniejsze elementy procesu rozwoju pracowników oraz zagadnienia związane z finansowaniem i oceną szkoleń
 2. Nauczysz się jak wykonać analizę potrzeb szkoleniowych oraz jakie są dokumenty szkoleniowe
 3. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności kształtujące do zawodu Specjalista ds. szkoleń
 4. Uczysz się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu wykorzystując do tego tylko swój komputer.
 5. Zdobywasz szansę na lepszą pracę, utrzymanie dotychczasowego stanowiska, a nawet możliwość awansu!
 6. Uaktualniasz i uatrakcyjniasz swoje CV
 7. Po zakończonym kursie otrzymujesz dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych – zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz certyfikat z kodem zawodu Specjalista do spraw szkoleń (Kod zawodu: 242403).
Kto powinien wziąć udział?

Kurs  to kompendium i unikatowa propozycja dla osób, które planują podjęcie zatrudnienia w firmach szkoleniowych lub działach personalnych i szkoleń firm lub organizacji.

Do podjęcia pracy w tym zawodzie wymagane jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności oraz zazwyczaj minimum średniego wykształcenia.

Nasze kursy e-learningowe przeznaczone są dla osób mających ukończone 18 lat (pełnoletnich).

Program kursu

 1. Specjalista szkoleń – charakterystyka zawodu i zakres obowiązków
 2. Edukacja dorosłych
 3. Systemy rozwoju pracowników
 4. Zarządzanie kompetencjami
 5. Identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych w organizacji
 6. Planowanie i przygotowanie szkoleń
 7. Pozyskiwanie dotacji na szkolenia
 8. Ocena szkoleń
 9. Działania poszkoleniowe w firmie
 10. ABC szkoleniowca – Techniczne i merytoryczne przygotowanie do prowadzenia szkolenia
 11. BHP w miejscu pracy

Czas trwania

35 godzin

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Po zakończeniu procesu pełnej rejestracji oraz zaksięgowaniu wpłaty na koncie, użytkownik otrzymuje wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail z danymi do logowania na platformie lub informacją o odblokowaniu dostępu do zamówionego kursu. Kursant realizuje naukę w dogodnym dla siebie czasie, przechodząc kolejno lekcje kursu/szkolenia aż do testu końcowego i zakończenia kursu w okresie maksymalnie 365 dni. Po zakończeniu kursu kursant traci dostęp do materiałów szkoleniowych przechodząc ze statusu KURSANT na status UCZESTNIK ZAKOŃCZONY. Po zakończeniu kursu nie ma możliwości ponownego wglądu w materiały szkoleniowe.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
186
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 • Rozpoczęcie kursu ma miejsce po złożeniu zamówienia, wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz wpłacie należnej kwoty na konto lub poprzez system płatności internetowych.
 • Realizacja kursu rozpoczyna się najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i opłaceniu kursu utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie szkoleniowej naszej placówki. Informację o utworzonym koncie otrzymasz mailem. Po zalogowaniu w zakładce KURSY będziesz widzieć zamówione szkolenie. Po kliknięciu ROZPOCZNIJ KURS zobaczysz instrukcję jak poruszać się w kursie. Od tego momentu uczysz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, przechodząc kolejno wszystkie lekcje. Ważne! Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów do czasu zakończenia kursu, maksymalnie na okres 365 dni.
 • Forma nauki: na platformie szkoleniowej, prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, testy, materiał szkoleniowy do pobrania.
 • Czas trwania kursu –  Rzeczywisty czas trwania oraz ukończenia szkolenia zależy przede wszystkim od Ciebie i Twojego zaangażowania. Wszystko dostosowujesz do swoich możliwości oraz obowiązków. Na ukończenie nauki masz maksymalnie 365 dni ale możesz zrobić to szybciej!
 • Wysyłka dokumentów – po zakończeniu kursu wyślemy do Ciebie zestaw dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w języku polskim. Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu, na adres podany w procesie rejestracji. Dodatkowo do wysyłki możesz zamówić certyfikat w języku angielskim.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Firma Szkoleniowa MG-edu
 • Ulica i nr: Czyżowicka
 • Kod pocztowy: 44-300
 • Miejscowość: Wodzisław Śląski
 • Numer NIP: 6391701720

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski, Polska Czyżowicka

Organizator

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski, Polska
Czyżowicka
woj. śląskie
MG-edu oferuje kursy i szkolenia odbywające się w całości przez internet.
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!