Specjalista ds. marketingu

O kursie

Kurs przygotowujący do pracy specjalisty marketingu

 1. Poznaj zasady i reguły prowadzenia działań marketingowych
 2. Naucz się planowania, realizacji oraz kontroli działań marketingowych w firmie.
 3. Dowiedz się jak opracowywać strategię i plan marketingowy dla danej firmy

Zdobywaj wiedzę w dogodnym dla siebie czasie, bez uszczerbku na codziennych obowiązkach! Twoje nowe umiejętności potwierdzimy powszechnie uznawanymi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN

Cel kursu: wyposażenie kursantów w wiedzę niezbędną do prowadzania analiz i badań rynkowych, gromadzenia i analiz informacji marketingowej, planowania i wdrażania metod promocji i sprzedaży.

Dlaczego warto wziąć udział?
 1. Zdobywasz wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia analiz i badań rynkowych, gromadzenia i analiz informacji marketingowej, organizacji działań promocyjnych.
 2. Dowiesz się w jaki sposób dbać o pozytywny wizerunek firmy.
 3. Uczysz się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu wykorzystując do tego tylko swój komputer.
 4. Zdobywasz szansę na lepszą pracę, utrzymanie dotychczasowego stanowiska, a nawet możliwość awansu!
 5. Uaktualniasz i uatrakcyjniasz swoje CV
 6. Po zakończonym kursie otrzymujesz dokumenty w pełni honorowane zarówno w kraju jak i za granicą, dokładnie takie same jak po kursach stacjonarnych – zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz imienny certyfikat z kodem zawodu Specjalista ds. marketingu (kod zawodu: 243190)
Kto powinien wziąć udział?

Kurs to wyjątkowa i niepowtarzalna propozycja dla osób, które pracują lub w swojej karierze zawodowej planują pracę w działach marketingu lub reklamy i sprzedaży, które w swojej karierze zawodowej planują pracę w działach marketingu lub reklamy i sprzedaży
w firmach i instytucjach.

Do podjęcia pracy w tym zawodzie wymagane jest zazwyczaj posiadanie wykształcenia minimum średniego, a także odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

Nasze kursy e-learningowe przeznaczone są dla osób mających ukończone 18 lat (pełnoletnich).

Program kursu

 1. Specjalista ds. marketingu – charakterystyka  zawodu.
 2. Badania marketingowe
 3. Analizy marketingowe
 4. Marketing mix. Informacja marketingowa
 5. Zarządzanie produktem
 6. Zarządzanie ceną
 7. Zarządzanie dystrybucją
 8. Zarządzanie promocją.
 9. Strategia marketingowa
 10. Plan marketingowy
 11. Budowanie wizerunku firmy
 12. Marketing internetowy

Czas trwania

40 godzin

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Po zakończeniu procesu pełnej rejestracji oraz zaksięgowaniu wpłaty na koncie, użytkownik otrzymuje wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail z danymi do logowania na platformie lub informacją o odblokowaniu dostępu do zamówionego kursu. Kursant realizuje naukę w dogodnym dla siebie czasie, przechodząc kolejno lekcje kursu/szkolenia aż do testu końcowego i zakończenia kursu w okresie maksymalnie 365 dni. Po zakończeniu kursu kursant traci dostęp do materiałów szkoleniowych przechodząc ze statusu KURSANT na status UCZESTNIK ZAKOŃCZONY. Po zakończeniu kursu nie ma możliwości ponownego wglądu w materiały szkoleniowe.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
199
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski
Czyżowicka
woj. śląskie
MG-edu oferuje kursy i szkolenia odbywające się w całości przez internet.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 • Rozpoczęcie kursu ma miejsce po złożeniu zamówienia, wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz wpłacie należnej kwoty na konto lub poprzez system płatności internetowych.
 • Realizacja kursu rozpoczyna się najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i opłaceniu kursu utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie szkoleniowej naszej placówki. Informację o utworzonym koncie otrzymasz mailem. Po zalogowaniu w zakładce KURSY będziesz widzieć zamówione szkolenie. Po kliknięciu ROZPOCZNIJ KURS zobaczysz instrukcję jak poruszać się w kursie. Od tego momentu uczysz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, przechodząc kolejno wszystkie lekcje. Ważne! Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów do czasu zakończenia kursu, maksymalnie na okres 365 dni.
 • Forma nauki: na platformie szkoleniowej, prezentacje, filmy, ćwiczenia i zadania, testy, materiał szkoleniowy do pobrania.
 • Czas trwania kursu –  Rzeczywisty czas trwania oraz ukończenia szkolenia zależy przede wszystkim od Ciebie i Twojego zaangażowania. Wszystko dostosowujesz do swoich możliwości oraz obowiązków. Na ukończenie nauki masz maksymalnie 365 dni ale możesz zrobić to szybciej!
 • Wysyłka dokumentów – po zakończeniu kursu wyślemy do Ciebie zestaw dokumentów potwierdzających ukończenie kursu w języku polskim. Komplet dokumentów wysyłamy listem poleconym lub kurierem w zależności od formy wybranej podczas zakupu kursu, na adres podany w procesie rejestracji. Dodatkowo do wysyłki możesz zamówić certyfikat w języku angielskim.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Firma Szkoleniowa MG-edu
44-300 Wodzisław Śląski Czyżowicka
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!