ADAMEK CONSULTING Karol Adamek

Jesteśmy praktykami. Ochroną danych osobowych zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez to, że mamy wiele lat doświadczenia, wielokierunkowe wykształcenie i pracujemy na ciągle zmieniających się przepisach, jesteśmy kompletnie przygotowani do ... Rozwiń zajmowania się tematyką ochrony danych osobowych w Państwa instytucji, firmie czy organizacji. Nawiązując współpracę z nami, zapominasz o problemie ochrony danych osobowych.
Prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji w instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych.
Każdy pracownik przed dopuszczeniem do przetwarzania danych osobowych powinien zostać przeszkolony z tego zakresu. Oferujemy szkolenia stacjonarne w siedzibie klienta oraz w dowolnej lokalizacji. Oferujemy również szkolenia online. Zwiń

Jesteśmy praktykami. Ochroną danych osobowych zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez to, że mamy wiele lat doświadczenia, wielokierunkowe wykształcenie i pracujemy na ciągle zmieniających się przepisach, jesteśmy kompletnie przygotowani do zajmowania się tematyką ochrony danych osobowych w Państwa instytucji, firmie czy organizacji. Nawiązując współpracę z nami, zapominasz o problemie ochrony danych osobowych.
Prowadzimy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji w instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych.
Każdy pracownik przed dopuszczeniem do przetwarzania danych osobowych powinien zostać przeszkolony z tego zakresu. Oferujemy szkolenia stacjonarne w siedzibie klienta oraz w dowolnej lokalizacji. Oferujemy również szkolenia online.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: ADAMEK CONSULTING Karol Adamek

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 506366906.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

ADAMEK CONSULTING Karol Adamek 62-709 Malanów Kotwasice 22A
506366906
NIP: 6681411953
www.karoladamek.pl

Znajdź nas!

ADAMEK CONSULTING Karol Adamek

62-709 Malanów

Kotwasice 22A

woj. wielkopolskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!