Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/allbera-10690

Informacje o firmie
 • ALLBERA

  ID firmy: 10690
 • Adres:

  Grzybowska 80
  00-844 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 226615140
  www: www.allbera.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

W branży szkoleniowej jesteśmy od 1997 roku, jako grupa kapitałowa Acme funkcjonujemy od 5 lat. Oprócz szkoleń i coachingu świadczymy usługi związane z doradztwem finansowym i dostarczaniem produktów wszystkich istotnych firm branży finansowej dla Klientów Indywidualnych i Biznesowych. Specjalizujemy się w obsłudze Klientów o wysokich wymaganiach oraz z przyjemnością podejmujemy się wyzwań i zadań pozornie nie do zrealizowania.

Projekt Allbera startuje od stycznia 2012. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju. Mamy ambitne plany, do grudnia 2012 roku chcemy umożliwić wszystkim zainteresowanym wzięcie udziału w naszym panelu, kalendarz szkoleń przewiduje naszą obecność w każdym regionie Polski. Tym samym znacząco przyczynimy się do podniesienia świadomości finansowej Polaków w zgodzie z naszą misją.

Nasza filozofia:

Naszą misją jest wyedukować słuchacza spoza branży finansowej, aby osiągał on realne korzyści w kontakcie z rynkiem finansowym.

Nasza wizja działania to:

Poprzez najwyższej jakości szkolenia chcemy mieć udział w rozpowszechnianiu wiedzę o finansach i rynkach finansowych. Nasza kadra to niewielkie grono najlepszych w Polsce specjalistów i entuzjastów dostarczających Klientom właściwe rozwiązania i profesjonalny serwis. Inspiruje nas przekonanie, że wieloletnia współpraca oparta na profesjonalnym serwisie jest przyszłością rynku finansowego.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1