Aquarius Property Investments

Aquarius Property Investments działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. Firma powstała, by wspierać inwestorów, zapewniając wysokiej jakości usługi stronie kupującej. Z czasem nasze usługi udostępniliśmy osobom pragnącym nabyć nieruc... Rozwiń homość na własny użytek, a także przedsiębiorstwom. Osobom fizycznym i firmom pomagamy kupować mieszkania, domy i działki. Dla inwestorów przygotowujemy i prowadzimy projekty inwestycyjne pozwalające na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, które zdobywamy poprzez profesjonalne prowadzenie ich transakcji na rynku nieruchomości. Do dyspozycji klientów oddajemy licencjonowanych pośredników i certyfikowanych kierowników projektów. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w prowadzeniu inwestycji, obrocie i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu projektami. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala pracować nam utrzymując bieżący kontakt z klientami i partnerami. Zwiń

Aquarius Property Investments działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. Firma powstała, by wspierać inwestorów, zapewniając wysokiej jakości usługi stronie kupującej. Z czasem nasze usługi udostępniliśmy osobom pragnącym nabyć nieruchomość na własny użytek, a także przedsiębiorstwom. Osobom fizycznym i firmom pomagamy kupować mieszkania, domy i działki. Dla inwestorów przygotowujemy i prowadzimy projekty inwestycyjne pozwalające na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, które zdobywamy poprzez profesjonalne prowadzenie ich transakcji na rynku nieruchomości. Do dyspozycji klientów oddajemy licencjonowanych pośredników i certyfikowanych kierowników projektów. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w prowadzeniu inwestycji, obrocie i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu projektami. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala pracować nam utrzymując bieżący kontakt z klientami i partnerami.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Aquarius Property Investments

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 668 211 668.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Aquarius Property Investments 02-797 Warszawa Klimczaka 22
668211668
NIP: 5992677090
www.aquarius-investments.eu

Znajdź nas!

Aquarius Property Investments

02-797 Warszawa

Klimczaka 22

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!