Aquarius Property Investments

Aquarius Property Investments działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. Firma powstała, by wspierać inwestorów, zapewniając wysokiej jakości usługi stronie kupującej. Z czasem nasze usługi udostępniliśmy osobom pragnącym nabyć nieruc... Rozwiń homość na własny użytek, a także przedsiębiorstwom. Osobom fizycznym i firmom pomagamy kupować mieszkania, domy i działki. Dla inwestorów przygotowujemy i prowadzimy projekty inwestycyjne pozwalające na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, które zdobywamy poprzez profesjonalne prowadzenie ich transakcji na rynku nieruchomości. Do dyspozycji klientów oddajemy licencjonowanych pośredników i certyfikowanych kierowników projektów. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w prowadzeniu inwestycji, obrocie i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu projektami. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala pracować nam utrzymując bieżący kontakt z klientami i partnerami. Zwiń

Aquarius Property Investments działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. Firma powstała, by wspierać inwestorów, zapewniając wysokiej jakości usługi stronie kupującej. Z czasem nasze usługi udostępniliśmy osobom pragnącym nabyć nieruchomość na własny użytek, a także przedsiębiorstwom. Osobom fizycznym i firmom pomagamy kupować mieszkania, domy i działki. Dla inwestorów przygotowujemy i prowadzimy projekty inwestycyjne pozwalające na osiąganie ponadprzeciętnych zysków.

Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, które zdobywamy poprzez profesjonalne prowadzenie ich transakcji na rynku nieruchomości. Do dyspozycji klientów oddajemy licencjonowanych pośredników i certyfikowanych kierowników projektów. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w prowadzeniu inwestycji, obrocie i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu projektami. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala pracować nam utrzymując bieżący kontakt z klientami i partnerami.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

Aquarius Property Investments: 0

Kontakt

Napisz do: Aquarius Property Investments

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 668 211 668.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Aquarius Property Investments 02-797 Warszawa Klimczaka 22
668211668
NIP: 5992677090
www.aquarius-investments.eu

Znajdź nas!

Aquarius Property Investments

02-797 Warszawa

Klimczaka 22

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!