Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/balance-education-400

Informacje o firmie
 • Balance Education

  ID firmy: 400
 • Adres:

  Leszczynowa 5/6
  30-211 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 0124291258, 0513143638
  fax: 0124291258
  www: www.balanceeducation.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Firma Balance Education specjalizuje się w organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji. Ponadto zajmujemy się promocją i kojarzeniem partnerów biznesowych. Nasze doświadczenie na rynku szkoleń sięga 2001 r.
Do szkoleń podchodzimy twórczo i kompleksowo. Nasza misją jest inspirowanie do rozwoju, poszerzanie horyzontów i ukazywanie nowych rozwiązań, doskonalenie ludzi i dostarczanie im odpowiednich narzędzi, by mogli wykorzystać swój potencjał.
W organizowanych przez nas szkoleniach kładziemy nacisk na praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy, omawiane tematy są wzbogacone o przykłady i ćwiczenia. Aby nasza oferta była atrakcyjna, staramy się stale udoskonalać i poszerzać nasze usługi podążając za pojawiającymi się potrzebami i trendami.
Siłą naszej firmy są ludzie. Do prowadzenia szkoleń zapraszamy szanowanych ekspertów- praktyków posiadających unikalną wiedzę i umiejętności. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu i wrażliwości stanowimy twórczy zespół.

Klienci firmy:

Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, architektów, inwestorów, kadry zarządzającej i właścicieli przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Ponadto Balance Education uczestniczy w działaniach PROJEKT HOTEL Sp. z o.o. zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji hotelarskich oraz realizującej szeroki program edukacyjny na rzecz rozwoju hotelarstwa w Polsce.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)