Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/caditi-centrum-analizy-danych-i-technologii-informacyjnych-1209

Informacje o firmie
 • CADiTI Centrum Analizy Danych i Technologii Informacyjnych

  ID firmy: 1209
 • Adres:

  ul. Bociania 34
  60-621 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel.: 781020781
  fax: 61 646 85 70
  www: www.caditi.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

CADiTI - Centrum Analizy Danych i Technologii Informacyjnych - jest nowoczesną firmą szkoleniową dla wymagających.

Wartość firmy tworzona jest przez aktywnych ludzi, ich wysokie kompetencje, pasje oraz potencjał.

Zmotywowani, doskonale przygotowani profesjonaliści to nasz klucz do sukcesu.

Jesteśmy firmą zarządzaną przez pracowników najlepszych uczelni w Polsce, a nasza kadra wywodzi się ze środowiska uniwersyteckiego z doświadczeniem w biznesie. Wszyscy nasi trenerzy legitymą się stopniem doktora nauk lub uprawnieniami do wykonywania zawodu (radcy prawni, audytorzy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci itd.), dlatego zapewniamy wiedzę i umiejętności, które mają rzetelne podstawy merytoryczne, ugruntowane w prowadzanych we współczesnych badaniach naukowych i trendach w gospodarce.

Działalność biznesowa jest naszą pasją, która pozwala zweryfikować osiągnięcia naukowe.

Stawiamy sobie za cel, żeby nasza oferta była przystępna cenowo, bo przede wszystkim liczy się dla nas wysoka jakość prowadzonych szkoleń, poziom merytoryczny i możliwości zastosowania w praktyce wiedzy ekonomicznej i prawniczej.

Misją CADiTI jest ŁĄCZENIE NAUKI I PRAKTYKI GOSPODARCZEJ.

Obserwujemy potrzeby rynku szczególnie w obszarach, gdzie niezbędna jest specjalistyczna wiedza ekonomiczno-prawnicza i oferujemy możliwości wykorzystania jej do zdobywania przewag konkurencyjnych. Cechuje nas otwartość na informacje płynące do nas z zewnątrz, elastyczność, umiejętność słuchania naszych Klientów i wskazywania im najlepszych rozwiązań.

Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas usług na każdym etapie kontaktów z naszymi Klientami. Pragniemy, aby każdy uczestnik naszych szkoleń wyszedł z nich zmotywowany do działania, z głowa pełną nowych pomysłów, rozwiązań, zapału.

Wdrożyliśmy autorski system monitorowania efektów szkoleń. Dbamy o to, żeby przekazywana przez nas wiedza otwierała nowe możliwości dla słuchaczy i ich przedsiębiorstw. Utrzymujemy kontakty z Klientami i wsłuchujemy się w ich problemy.

Pokazujemy słuchaczom przede wszystkim zastosowania praktyczne, specjalizujemy się w warsztatach i case studies.

Uczymy tego, czego nie da się wyczytać w książkach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 5

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 5