Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P. W. ZBRYK

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/centrum-doradztwa-i-ksztalcenia-kadr-p-w-zbryk-139

Informacje o firmie
 • Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P. W. ZBRYK

  ID firmy: 139
 • Adres:

  Mickiewicza 16/18
  46-200 Kluczbork
  woj. opolskie
 • tel.: 0774181953
  fax: 0774181953
  www: www.zbryk.pl
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. ZBRYK jest placówką prowadząca kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Ma swoją siedzibę w Kluczborku .
Sukcesem firmy jest to, iż istnieje na rynku szkoleniowym nieprzerwanie od 12 lat.
Prowadzimy szkolenia otwarte, zamknięte, seminaria, konsultacje w zakresie prawa pracy, a także doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystkie kursy kończą się wydaniem zaświadczenia, względnie egzaminem państwowym.
Programy szkoleniowe realizujemy kompleksowo - począwszy od ustalenia oczekiwań i potrzeb klientów poprzez szczegółowe konsultacje dotyczące tematyki szkoleniowej. Formę zajęć określamy tak, by były one ciekawe, interesujące a zarazem spełniały wszystkie kryteria szkoleniowe. Dopasowujemy ją zarówno do specyfiki firmy, jak i do indywidualnych potrzeb jej pracowników.
Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P. W. ZBRYK ze swojej strony może zapewnić, iż stale zwiększa się liczba współpracujących z nami firm, a pozytywne opinie wystawione przez uczestników świadczą nie tylko o wysokiej jakości naszych szkoleń, ale i dopingują nas do dalszej, jeszcze bardziej efektywnej pracy.
Poza tym nasza firma posiada Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. W 2006r. realizowała projekt szkoleniowy „ Reorientacja zawodowa – szansą na lepsze jutro w Unii Europejskiej ” finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.
Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. ZBRYK otrzymało wyróżnienie w Konkursie Opolskiej Nagrody Jakości 2010.
Wyróżnienie to, stanowi docenienie działalności Naszej firmy, modelu zarządzania, organizacji i postrzegania przedsiębiorstwa na zewnątrz. Otrzymane wyróżnienie umocniło Naszą pozycję na rynku, oraz dało zastrzyk motywacji do dalszego rozwoju.
Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. ZBRYK otrzymało Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii Osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm.
Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr posiada wdrożony systemem zarządzania jakością PN - EN ISO 9001:2009.

Klienci firmy:

Instytucje państwowe, prywatne firmy, osoby indywidualne.
- Wagrem sp. z o. o.
- Cerpol - Kozłowice sp. z o. o.
- Fabryka Maszyn i Urządzeń "FAMAK" s. a.
- Powiatowe Centrum Zdrowia w Kluczborku s. a.

Liczba pracowników: 3

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)