Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl/organizatorzy/centrum-komputerowe-zeto-sa-12

Informacje o firmie
 • Centrum Komputerowe ZETO S.A.

  ID firmy: 12
 • Adres:

  Narutowicza 136
  90-146 Łódź
  woj. łódzkie
 • tel.: +48 42 675 64 24
  fax: +48 42 678 21 47
  www: www.ckzeto.com.pl
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Centrum Komputerowe ZETO S.A. w Łodzi powstało w 1994 roku w wyniku przekształcenia istniejącego od 1965 roku Zakładu Elektronicznej Techniki Obliczeniowej P.P. w pracowniczą spółkę akcyjną.

Jest największą w makroregionie łódzkim firmą usługową, która wykorzystując zaawansowane technologie informatyczne, świadczy kompleksowe usługi między innymi dla banków, firm ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.

Centrum Komputerowe ZETO S.A. w Łodzi jest najstarszym ośrodkiem szkoleń informatycznych w Polsce.
Wyrazem wysokiej jakości szkoleń, które oferujemy, są liczne autoryzacje szkoleniowe, które otrzymaliśmy od wiodących producentów oprogramowania. Jako jedyni w makroregionie łódzkim posiadamy autoryzacje szkoleniowe takich firm jak Novell (Novell Education Authorized Center), Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner ? Learning Solutions), Corel (Corel Training Partner). Prowadzimy również szkolenia w ramach Autoryzowanego Centrum Autodesk oraz egzaminy w zakresie wiedzy informatycznej w ramach uprawnień ośrodków Prometric Thomson Learning i Pearson Vue. Obok szkoleń dla użytkowników komputera, prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla informatyków. Rocznie szkolimy kilka tysięcy osób.
Oferujemy kompleksową obsługę związaną ze szkoleniem pracowników, począwszy od pomocy w zdefiniowaniu potrzeb szkoleniowych, określeniu umiejętności posiadanych przez pracowników w zakresie wykorzystania komputera w pracy, poprzez zdefiniowanie programu szkolenia aż do realizacji szkolenia i oceny jego efektów.

Liczba pracowników: 150

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 12

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 200