Centrum Wspierania Projektów Europejskich

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/centrum-wspierania-projektow-europejskich-18

Informacje o firmie
 • Centrum Wspierania Projektów Europejskich

  ID firmy: 18
 • Adres:

  Rogowska 127
  54-440 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: (071) 79 79 547
  fax: (071) 79 79 505
  www: www.cwpe.pl
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Centrum Wspierania Projektów Europejskich jest wiodącą firmą w zakresie doradztwa ekonomicznego i finansowego. Funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się pozyskiwaniem środków z programów Unii Europejskiej, a także z budżetu Rzeczypospolitej Polskiej. Do tej pory nasze doradztwo pomogło zrealizować z pozytywnym efektem ponad 800 projektów współfinansowanych z funduszy unijnych. Prowadzimy również szereg szkoleń przygotowujących przedsiębiorstwa, samorządy i organizacje pozarządowe do korzystania ze środków Unii Europejskiej. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 1200 osób w tym zakresie. CWPE także konsekwentnie dąży do budowania trwałych, partnerskich relacji z uczestnikami. W związku z tym, Centrum Wspierania Projektów Europejskich Sp. z o.o., wyróżnione zostało prestiżową nagrodą "Najlepsze w Polsce - The best in Poland" za szkolenia i usługi konsultingowe w ramach pozyskiwania dotacji pomocowych. Ponadto, jako jedyna firma konsultingowa w południowo-zachodniej Polsce, posiadamy certyfikat międzynarodowej normy ISO 9001:2000. W roku 2006 uzyskaliśmy też Certyfikat w Ogólnopolskim Rankingu "Liderzy Doradztwa 2005" im. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz jesteśmy Laureatem Konkursu na najskuteczniejszą firmę konsultingową pozyskującą Fundusze Europejskie w Polsce w rankingu miesięcznika Fundusze Europejskie.
Dotacje i programy pomocowe dla przedsiębiorstw, JST i NGO
W zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego oferujemy Państwu usługi doradcze, konsultingowe, opracowywania biznes planów oraz wniosków kredytowych o finansowanie zewnętrzne w zakresie działalności gospodarczej.
Wykonujemy biznes plany oraz wnioski o finansowanie dla potrzeb uzyskania kredytów komercyjnych oraz dofinansowania z różnego rodzaju funduszy pomocowych, np. FUNDUSZY STRUKTURALNYCH, FUNDUSZU SPÓJNOŚCI i innych:
DLA FIRM, DLA SAMORZĄDÓW, DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Zajmujemy się również organizacją szkoleń z zakresu pozyskiwania funduszy z środków europejskich.

Klienci firmy:

FIRMY ORAZ INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAMI

Przy realizacji złożonych kontraktów korzystamy z pomocy współpracujących z nami specjalistów zewnętrznych, których ilość stale rośnie.

Naszymi partnerami są m.in.:
- Fortis Bank S.A.
- Bank Ochrony Środowiska S.A.
- Bank Zachodni WBK S.A.
- ISOKON - Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe Systemów Jakości ISO 9001:2000
- Dolnośląska Izba Gospodarcza (Wrocław)
- Wrocławskie Centrum Transferu i Technologii przy Politechnice Wrocławskiej (Wrocław)

Współpracujemy ponadto z:
- Ośrodkami Doradztwa Rolniczego w całej Polsce;
- Bankami polskimi i zagranicznymi;
- Agencjami Rządowymi zajmującymi się dystrybucją środków pomocy publicznej (m.in. z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie);
- Firmami leasingowymi, faktoringowymi, funduszami venture capital;
- Renomowanymi firmami oferującymi szeroki wachlarz usług związanych zarówno z konstruowaniem systemów zarządzania, oceną ich skuteczności, jak również poprawą ich efektywności oraz dostosowaniem do nowych wymagań;
- Doświadczonymi szkoleniowcami;
- Skutecznymi prawnikami.

Liczba pracowników: 50

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 6

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 20

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)