Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/circulus-szkolenia-dla-biznesu-doradztwo-personalne-konsulting-strategiczny-495

Informacje o firmie
 • CIRCULUS Szkolenia dla Biznesu, Doradztwo Personalne, Konsulting Strategiczny

  ID firmy: 495
 • Adres:

  Świeradowska 9
  50-559 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 071 368 64 04
  fax: 071 368 64 04
  www: www.circulus.edu.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

CIRCULUS jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w przygotowywaniu i wdrażaniu długofalowych programów rozwojowych oraz systemów wspomagających ZZL.

Nasze działania skierowane są do średniej i wysokiej kadry menadżerskiej zajmującej się budowaniem, motywowaniem i podnoszeniem efektywności zespołów, osób z działów sprzedaży i obsługi klienta oraz wszystkich osób pragnących rozwijać własne umiejętności zawodowe i interpersonalne.

Zespół CIRCULUS to osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z różnych dziedzin związanych z wykorzystaniem psychologii w biznesie. Możemy pochwalić się sukcesami zawodowymi oraz bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym w obszarze, w którym prowadzimy treningi.

Trenerzy CIRCULUS pracując z uczestnikami treningów dobierają rozwiązania, mające na uwadze oczekiwany rezultat biznesowy oraz zachodzące procesy grupowe (trening fabularny, multiwarsztat diagnostyczny, wideotrening komunikacji, coaching, spektakl zachowań, AC, DC, warsztat i inne).

CIRCULUS to:

1. Holistyczne podejście do ludzi, systemów i organizacji. Kreowanie pożądanych postaw pracowników (siebie, klientów, produktu, firmy...), nastawienia, sposobu myślenia i odczuwania.

2. Autorskie metody treningów (multiwarsztat diagnostyczny, spektakl zachowań).

3. Specjalizacja: praca z osobami, które pomimo uczestniczenia w wielu szkoleniach nie wykazują pożądanych efektów (zmiana zachowań i postaw).

Szczegółowe informacje:
www.circulus.edu.pl

Liczba pracowników: 6

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 80

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 16
1
 Wrocław 10-11.12.2012


 Wrocław 22-23.11.2012

 Wrocław 29-30.10.2012

 Wrocław 01-02.10.2012
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 16
1