Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/connectasia-sp-z-oo-912

Informacje o firmie
 • ConnectAsia Sp. z o.o.

  ID firmy: 912
 • Adres:

  Gen. T. Kościuszki 175A/5
  53-438 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 791 655 268
  www: connectasia.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

ConnectAsia jest projektem mającym na celu ułatwienie współpracy pomiędzy Polską i Azją. Zapewniamy indywidualne konsultacje biznesowe, profesjonalne szkolenia językowe, a także szkolenia firmowe w zakresie podróży, usług biznesowych oraz różnic kulturowych między Europą i Azją. Oferujemy również pomoc przy prowadzeniu transakcji handlowych z korporacjami Azjatyckimi.

Oferujemy wykłady, seminaria, warsztaty i szkolenia w Polsce, Malezji, Chinach oraz w innych krajach. Nasze doradztwo i rozwiązania szkoleniowe uwzględniają Państwa potrzeby. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, co pozwala nam poznać specyfikę całej firmy oraz jej pracowników. Owocuje to szkoleniami przeprowadzanymi w sposób najlepiej odpowiadający zamierzonym celom.

Sukces przy różnego rodzaju współpracy z krajami Azji staje się łatwiejszy z zapewnianym przez nas szkoleniem w dziedzinie samodzielnego rozwoju i wprowadzeniem do etykiety biznesu. Od dziś nie musisz już jechać do Wietnamu, Indii czy Chin aby zrozumieć ich kulturę pracy, negocjować umowę handlową, pozyskiwać produkty odpowiednie dla Twojej firmy, czy nawet przeprowadzić inspekcję produkcji. Współpracujemy ściśle z Polsko-Chińską Izbą Gospodarczą oraz innymi organizacjami w celu poprawy konkurencyjności naszych klientów na miejscu i w regionie.

Nasza misja to:
ulepszanie związków biznesowych między europejskimi i azjatyckimi rynkami poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług doradczych i szkoleń firmowych w zakresie podróży, języków i biznesu.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)