CORRSE s.c.

Jesteśmy firmą specjalizującą się szkoleniach dotyczących inżynierii oprogramowania, a w szczególności w warsztatach narzędziowych. Nasza oferta obejmuje wszystkich znaczących dostawców narzędzi wspierających proces inżynierii oprogram... Rozwiń owania oraz różnego rodzaju rozwiązania opensource. Naszą specjalnością są dedykowane warsztaty narzędziowe realizowane w środowisku pracy klienta. Pozwala to zapoznać się z możliwościami narzędzi i jednocześnie na praktyczne ich wykorzystanie w rozwiązywaniu bieżących problemów organizacji.

W warsztatach preferujemy proporcję 20% teorii, 80% praktyki - zapewni to dobre przyswojenie wiedzy i jej natychmiastowe wykorzystanie w codziennej pracy. Zwiń

Jesteśmy firmą specjalizującą się szkoleniach dotyczących inżynierii oprogramowania, a w szczególności w warsztatach narzędziowych. Nasza oferta obejmuje wszystkich znaczących dostawców narzędzi wspierających proces inżynierii oprogramowania oraz różnego rodzaju rozwiązania opensource. Naszą specjalnością są dedykowane warsztaty narzędziowe realizowane w środowisku pracy klienta. Pozwala to zapoznać się z możliwościami narzędzi i jednocześnie na praktyczne ich wykorzystanie w rozwiązywaniu bieżących problemów organizacji.

W warsztatach preferujemy proporcję 20% teorii, 80% praktyki - zapewni to dobre przyswojenie wiedzy i jej natychmiastowe wykorzystanie w codziennej pracy.

szkolenia

CORRSE s.c.: 5

Kontakt

Napisz do: CORRSE s.c.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 601692726.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

CORRSE s.c. 02-025 Warszawa Tarczyńska 9/22
601692726
NIP: 5222832732
www.education.corrse.com/

Znajdź nas!

CORRSE s.c.

02-025 Warszawa

Tarczyńska 9/22

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!