Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/csv-szkolenia-eventy-coaching-855

Informacje o firmie
 • CSV - Szkolenia, Eventy, Coaching

  ID firmy: 855
 • Adres:

  Przyjaźni 32/32
  20-314 Lublin
  woj. lubelskie
 • tel.: 504 63 63 53
  www: www.csv.info.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

„Dzisiaj wygrywa się ludźmi, bo tylko ich nie można skopiować” (A. Koziar)

„We współczesnym świecie każda firma, instytucja czy organizacja może się efektywnie rozwijać tylko dzięki inwestowaniu w swoje największe i niewyczerpalne bogactwo - w ludzi.” (John C. Maxwell)

Specjalizujemy się w organizacji różnorodnych szkoleń, warsztatów, imprez integracyjnych (w tym green events, ekointegracja, eko team buidling) oraz coachingu na zamówienie dla grup zorganizowanych. Działamy na rynku w różnych formach już od 1998r. Przez ten czas współpracowaliśmy z setkami zadowolonych Klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, a z naszych usług skorzystało tysiące osób. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra specjalistów - praktyków oraz efektywne metody pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością polecać nasze szkolenia, imprezy i sesje coachingowe. Gwarantujemy jakość oraz uśmiech i serce wkładane w trening umiejętności, gdyż to co robimy jest naszą pasją i chcemy nią zarażać innych!!! Na naszych szkoleniach, imprezach i sesjach nie ma miejsca na nudę!!! Są one po prostu – jak często mówią nasi Klienci – inne niż wszystkie! Naszą misją jest uczyć pełnego oraz wartościowego życia osobistego i zawodowego. Stawiamy na ludzi. Dlatego wspieramy rozwój kompetencji, potencjału i zdolności; kreujemy nowe umiejętności, wiedzę i twórcze postawy; a także motywujemy do podejmowania nowych wyzwań. A wszystko to kompetentnie i na luzie. Zawsze blisko ludzkich potrzeb!

Z naszej oferty kompleksowych usług edukacyjnych, integracyjnych i coachingowych korzystają m.in. firmy, urzędy, instytucje, szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, ośrodki pomocy społecznej, centra pomocy rodzinie, samorządy studenckie, organizacje pozarządowe, kościoły oraz osoby indywidualne. Realizujemy szkolenia, imprezy i sesje dla pracowników firm różnego szczebla, urzędników, nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, pracowników socjalnych, katechetów, księży, kuratorów sądowych, studentów różnych kierunków, wolontariuszy organizacji pozarządowych i wielu innych.

W CSV wychodzimy z założenia, że "ludzie w dowolnym wieku mogą nauczyć się dosłownie wszystkiego, jeżeli pozwoli im się zastosować własny styl nauki i wykorzystać swoje mocne strony." (Barbara Prashing). Jesteśmy po to żeby pomagać w tym procesie. Zasady, którymi się kierujemy to wzajemny szacunek, bezwzględna pokora, radość i dobry humor, elastyczność i absolutna poufność. Świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz za granicą. Korzystając z naszej oferty przekonają się Państwo sami, że jest to inwestycja, która się opłaci. Zapraszamy do kontaktu i do współpracy!

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)