Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/ecddp-szkolenia-sp-z-o-o-695

Informacje o firmie
 • ECDDP Szkolenia Sp. z o. o.

  ID firmy: 695
 • Adres:

  ul. Zielony Most 8
  31-351 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: +48 12 622 86 00
  fax: +48 22 826 88 22
  www: www.ecddp.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Intencją powołania Spółki ECDDP Szkolenia Sp. z o. o. (członek Grupy ECDDP)) było połączenie Państwa potrzeb szkoleniowych z najlepszą praktyką dostępną na ogólnopolskim rynku.

Od 2006 roku czerpiąc doświadczenie i zaplecze merytoryczne z pozostałych Spółek Grupy ECDDP stworzyliśmy samodzielną Spółkę oferującą kompleksowe usługi szkoleniowe z szeroko rozumianej dziedziny prawa podatkowego, prawa pracy oraz księgowości.

Nasze szkolenia, zarówno otwarte jak i zamknięte, wyróżnia przede wszystkim najwyższa merytoryczna jakość gwarantowana przez naszych znakomitych ekspertów – praktyków. Nasi szkoleniowcy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, których doświadczenie poparte jest wieloletnią praktyką zawodową, a szkolenia przez nich przeprowadzane odnoszą się do rzeczywistych problemów z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy z sektora finansowo – księgowego.

Nasze szkolenia są niezwykle pomocne w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i aktualizowaniu wiedzy osób, przedsiębiorstw, banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji finansowych, jednostek sektora finansów publicznych a także wszystkich organizacji zajmujących się zagadnieniami podatkowymi.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 70
1
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 70
1