Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/essentis-szkolenia-marketingowe-43

Informacje o firmie
 • ESSENTIS - szkolenia marketingowe

  ID firmy: 43
 • Adres:

  Swarzewska 48/2
  01-821 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022 353 25 11
  fax: 022 839 07 23
  www: www.essentis.com.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

ESSENTIS. Lepiej jest umieć więcej niż inni.

Uczymy szybko, skutecznie i ciekawie.
Szkolenia ESSENTIS to praktyczne warsztaty, ćwiczenia, gry symulacyjne, analizy najciekawszych case studies. Niczego nie wkuwasz i nie słuchasz jałowych wywodów, lecz aktywnie zdobywasz nowe, pożyteczne umiejętności.

****
Bazą szkoleń ESSENTIS jest 12-letni dorobek bardzo znanego w branży marketingowej miesięcznika "Marketing w Praktyce", ponieważ ESSENTIS zostało stworzone przez specjalistów współpracujących z miesięcznikiem i na bieżąco korzysta z eksperckiej wiedzy o nowych trendach w marketingu, brandingu, reklamie i PR.
Taką bazą nie może poszczycić się żadna firma szkoleniowa w Polsce.

Klienci firmy:

LUKAS Bank SA, Euro Bank SA, Fortis Bank Polska SA, Raiffeisen Bank Polska SA, SKOK im. Mikołaja Kopernika, Union Investment TFI SA, Polkomtel SA, Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska SA, DHL Express Poland Sp. z o.o., TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o., Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA, IBM Polska Sp. z o.o., Unizeto Technologies SA, Grupa LOTOS, BIC Polska Sp. z o.o., Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., Rittal Sp. z o.o. , AVANSSUR S.A.

Liczba pracowników: 14

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 85

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)