Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/esus-centrum-szkolen-726

Informacje o firmie
 • Esus Centrum Szkoleń

  ID firmy: 726
 • Adres:

  Janickiego 22
  60-542 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel.: 0616631907
  www: www.esus.edu.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Esus Centrum Szkoleń stawia sobie za zadanie szkolenie osób prywatnych, w dowolnym wieku, pracowników i pracodawców oraz uczniów i nauczycieli na najwyższym poziomie. Firma powstała w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz pasję. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Esus proponuje Państwu kompleksowe szkolenia o szerokim zakresie specjalizacji i poziomów zaawansowania. Obszerna gama naszych usług, a także doświadczony pod względem dydaktycznym, jak i naukowym personel, składający się z najlepszych poznańskich trenerów i nauczycieli, pozwala na precyzyjne dobranie tematyki szkoleń do Państwa potrzeb oraz zainteresowań. Esus posiada także własne zaplecze lokalowe wyposażone w sprzęt szkoleniowy o najwyższych standardach.

Esus pozwoli Państwu zdobyć potrzebne doświadczenie niezbędne w życiu codziennym oraz zawodowym, nabrać pewności siebie w poruszaniu się w świecie komputerów oraz w świecie multimediów. Nasze programy szkoleniowe pozwolą podnieść jakość kadr w dziedzinach techniczno-prawnych działalności gospodarczej, a maturzystom osiągnąć lepsze wyniki w nauce i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Oferujemy szkolenia indywidualne i w małych grupach z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Esus to firma rozwijająca się i z miesiąca na miesiąc proponująca coraz szerszy zakres programowy, który możecie Państwo śledzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą i ciekawymi promocjami!

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędy Pracy w Poznaniu pod numerem ewidencyjnym: 2.30/00307/2009.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)