Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/eurodirect-fila-bdo-sp-z-oo-414

Informacje o firmie
 • Eurodirect fila BDO Sp. z o.o.

  ID firmy: 414
 • Adres:

  Wadowicka 8A
  30-415 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 012 378 69 02
  www: www.eurodirect.pl
Eurodirect fila BDO Sp. z o.o.
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Firma EURODIRECT powstała w Krakowie, w listopadzie 1993 roku. We wrześniu 1994 roku został uruchomiony ośrodek w Katowicach i w tym kształcie firma Eurodirect s.c. istniała do 2001 roku kiedy to właściciele podjęli decyzje o przekształceniu jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o tej samej nazwie.

Od początku działalności firma specjalizowała się w szkoleniach zawodowych adresowanych do kadry kierowniczej i zatrudnionych w firmach specjalistów. Wysoka jakość merytoryczna i organizacyjna szkoleń została przez klientów firmy doceniona w trakcie trwania konkursu organizowanego przez firmę Data Group "Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości" (firma była dwukrotnym laureatem tego konkursu).

Doceniając znaczenie i rolę jakości swoich usług właściciele firmy podjęli decyzję o wdrożeniu systemu Zarządzania Jakością ISO 90021:2000 w czerwcu 2004 roku. Postawienie na jakość zaowocowało rosnącą z roku na rok liczbą uczestników szkoleń dochodząc w 2003 roku do liczby 16 000 osobodni szkoleniowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w 2003 roku został uruchomiony Dział Usług Doradczych, który pomaga firmom i jednostkom samorządu terytorialnego w pozyskiwaniu funduszy UE.

Rosnąca na rynku konkurencja oraz pojawienie się możliwości dofinansowania szkoleń zmusiło właścicieli firmy do poszukiwania partnerów biznesowych. Wybór padła na firmę INFOR PL S.A., która w lutym 2005 roku przejęła firmę Eurodirect Sp. z o.o., tworząc na jej bazie Centrum Edukacji EURODIRECT z dwoma oddziałami w Krakowie i Katowicach.

W nowej strukturze Centrum Edukacji EURODIRECT systematycznie wdraża najnowocześniejsze systemy zarządzania, rozszerza zakres usług uwzględniając potrzeby i oczekiwania swoich klientów. "INFOR - najszybsze odpowiedzi" misja firmy INFOR TRAINING Sp. z o.o. jest wyznacznikiem rozwoju Centrum Edukacji EURODIRECT.

Po ponad 6 latach współpracy, od 1 września 2011 r. krakowski i katowicki oddział firmy zostały wyodrębnione jako samodzielna spółka. Firma powróciła do działalności pod nazwą Eurodirect Sp. z o.o.

Z dniem 17 maja 2012 r. nastąpiło połączenie działalności spółek Eurodirect Sp. z o.o., Polexpert Sp. z o.o. oraz BDO Sp. z o.o.
Dotychczas zarówno Polexpert Sp. z o.o jak i Eurodirect Sp. z o.o. funkcjonowały jako 100 % spółki zależne wobec spółki BDO Sp. z o.o. Połączenie działalności nastąpiło zgodnie z przepisami Kodeksu spółek Handlowych i zachowaniem sukcesji uniwersalnej – czyli z zachowaniem wszystkich nabytych praw i obowiązków.

Połączenie ma na celu optymalizację działalności wymienionych podmiotów oraz poprawę jakości oferowanych usług. Dotychczasowa działalność spółek Polexpert i Eurodirect będzie prowadzona jako odrębne marki w ramach struktury prawnej BDO: Polexpert jako filia BDO z siedzibą w Warszawie i Eurodirect – filia BDO z siedzibą w Katowicach i Krakowie. Taka kombinacja zapewni optymalne wykorzystanie globalnych zasobów i międzynarodowego doświadczenia sieci BDO International i przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych szkoleń.

Działając zgodnie z naszym hasłem przewodnim „Z wiedzą do sukcesu” jesteśmy przekonani, iż połączenie działalności wyżej wymienionych spółek przyniesie korzyści zarówno w postaci dalszego stałego i systematycznego rozwoju marki, a także sukcesów jej pracowników, co przyniesie odzwierciedlenie w rzeszy zadowolonych klientów.

Liczba pracowników: 25

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 400

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 434
1
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 434
1