Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/fastleadercom-182

Informacje o firmie
 • Fastleader.com

  ID firmy: 182
 • Adres:

  ul. Czeska 22A
  03-902 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 0048668791771
  fax: 0 22 2138735
  www: www.fastleader.com
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Fastleader.com jest międzynarodową firmą szkoleniową dbającą o rozwój kompetencji przywódczych wśród menedżerów. Organizujemy Doroczne Konferencje Przywództwa, seminaria z autorytetami „Dzień z Guru”, szkolenia in-house oraz konferencje dla firm. Podczas tych wydarzeń dostarczamy wiedzy, inspiracji i konkretnych pomysłów jak motywować pracowników, jak im przewodzić, w jaki sposób być bardziej wydajnym w pracy i wreszcie, jak odzyskiwać i gromadzić energię. Koncentrujemy się na tym, jak działają przywódcy firm odnoszących sukces i interesuje nas przede wszystkim praktyczna strona przywództwa.

Wydarzenia i projekty Fastleader.com:

Doroczne Konferencje Przywództwa Fastleader
Na organizowanych przez Fastleader.com od czterech lat konferencjach występują światowej sławy prelegenci, intelektualiści i praktycy, dzięki którym uczestnicy mogą zdobyć inspirację oraz nowe informacje z dziedziny przywództwa. Głównymi gośćmi byli między innymi: Gareth Jones, David Allen, Manfred Kets de Vries, Simon Barrow, John Byrne, Danah Zohar, Geoff Burch, Dr Tony Alessandra, Carl Honoré.

Dzień z Guru
Jednodniowe seminaria ze światowej sławy autorytetami z obszaru przywództwa i zarządzania.

Seminaria in-house oraz konferencje dla firm
Umożliwiamy zorganizowanie w firmach spotkania z międzynarodowymi specjalistami ds przywództwa i zarządzania, organizujemy szkolenia oraz konferencje firmowe. Zajmujemy się stworzeniem programu, zapewnieniem mówców oraz stroną organizacyjną.

Nagroda Fastleader dla Najlepszego Lidera
Nagradzamy przywódców, którzy nie tylko odnoszą sukcesy finansowe ale również są doceniani przez swoich pracowników. W roku 2007 już po raz piąty w Estonii i po raz pierwszy w Polsce i na Litwie przyznaliśmy Nagrodę Fastleader dla Najlepszego Przywódcy.

Videoszkolenia
Tworzymy platformę multimedialną, dzięki której będzie można oglądać prezentacje z konferencji i seminariów organizowanych przez Fastleader.com oraz wywiady z z międzynarodowymi autorytetami ds. przywództwa i zarządzania.

Fastleader.com jest oddziałem międzynarodowej firmy szkoleniowo - konferencyjnej Summit Ltd. (dawniej Estonian Conference Centre Ltd. / Hansa Conferences Ltd. ), która ma dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji konferencji i seminariów z obszarów marketingu, innowacji, obsługi klienta, HR, finansów i in. Summit Ltd. organizuje wysokiej jakości konferencje w 10 krajach (Estonia, Litwa, Łotwa, Czechy, Węgry, Finlandia, Ukraina, Chorwacja, Chiny, Polska) i jest wiodąca firmą z branży w krajach bałtyckich. Współpracuje między innymi z instytucjami rządowymi, dużymi firmami, stowarzyszeniami. Odbiorcami konferencji i seminariów jest starsza i średnia kadra menedżerska: członkowie prezesi zarządów, dyrektorzy i kierownicy działów, konsultanci. Zorganizował ponad 100 międzynarodowych konferencji, w której uczestniczyło 10 000 uczestników. Większość z nich odbywa się corocznie i stały się najważniejszymi wydarzeniami branżowymi.

Więcej informacji na www.fastleader.com

Klienci firmy:

W Konferencji Przywództwa Fastleader 2007 wzięli udział menedżerowie z firm:
Agro Warmia sp. z o. o., Amplico Life S.A., BP Polska, BRE Bank S.A., CAN-PACK SA, CFE Polska Sp. z o.o, Commercial Union, Consensus, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych, Fortis Bank, Gellwe Sp. z o.o., Ides Consultants, Interfax Central Europe Sp. z o.o., Kingspan sp. z o.o, Nowe Motywacje sp. z o.o., Philips Lighting Poland SA, PLATINET, Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o., Nestle Polska S.A. Siemens Sp. z o.o., Skanska S.A., Tchibo Warszawa Sp. z o.o., Tchibo Manufacturing Poland, TESCO POLSKA Sp. z o.o., Tosen Sp. z o.o., Zelmer S.A.

W krajach bałtyckich w konferencjach, seminariach otwartych i in-house uczestniczyli menedżerowie z między innymi:
Adecco, Baltika, Coca Cola HBC Baltic, CVO Group, Deoitte, DnB NORD, Eli Lilly, Estonian Post, Falck, Fazer,
FranklinCovey, GlaxoSmithKline Latvia, JCDecaux, Hansa Bank, KPMG, Manpower, Nordea Bank, Quelle, Ragn-Sells,
SEB, Stora Enso, Skype Technologies, Tele2, TNT Express,Worldwide, UniCredit Bank

Liczba pracowników: 30

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)