Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/fpl-sp-z-oo-2566

Informacje o firmie
 • FPL Sp. z o.o.

  ID firmy: 2566
 • Adres:

  Piramowicza 9
  90-254 Łódź
  woj. łódzkie
 • tel.: 426300900
  www: www.fpl.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

FPL, załozony w 1994 roku, jest firmą szkoleniowo-doradczą, liderem w zakresie rozwijania inteligencji emocjonalnej oraz badania opinii pracowników. Po polsko–francuskich początkach, od roku 1996 FPL funkcjonuje jako firma polska.

Liczba firm, z którymi FPL do tej pory współpracował sięga 700 – są wśród nich największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Organizacje doceniają zwłaszcza skuteczność autorskich narzędzi i klasę rozwiązań, a także wyjątkową kulturę współpracy, jakie zapewnia im FPL.


Swój potencjał oraz bogate doświadczenie FPL wykorzystuje przede wszystkim w prowadzeniu dużych projektów szkoleniowych, doradczych i badawczych. Firma specjalizuje się w diagnozowaniu i doskonaleniu kompetencji pracowników, prowadzi najwyższej klasy szkolenia i coachingi dla menedżerów i handlowców. Eksperci, doradcy i trenerzy FPL, z których wielu jest praktykami biznesu, zapewniają Klientom wszechstronne wsparcie – m.in. w zakresie badania potrzeb rozwojowych, zarządzania ludźmi i procesami, doboru najlepszych kandydatów do określonych stanowisk. Od roku 2004 FPL wyróżnia także skuteczność w kompleksowej realizacji projektów szkoleniowych w ramach EFS. Firma wdrożyła dotąd kilkanaście takich projektów, a świadectwem jakości podejmowanych działań jest przyznany FPL w ramach konkursu „Dobre praktyki EFS”, zorganizowanego przez Ministra Rozwoju Regionalnego, zaszczytny tytuł NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZŁOWIEKA.

Realizując strategię takiego poszerzania spektrum możliwości, by coraz skuteczniej wspierać osoby i organizacje w drodze na szczyty, w 2010 roku FPL nawiązał współpracę z należącą do światowej czołówki amerykańską firmą szkoleniowo-doradczą The Brooks Group, stając się jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Dzięki temu partnerstwu FPL realizuje aktualnie licencjonowane projekty rozwojowe w zakresie profesjonalnej sprzedaży doradczej, wykorzystując przy tym unikatowy System Sprzedaży IMPACT®.Do atutów FPL można zaliczyć szczególną dbałość o wysoki poziom merytoryczny i najwyższe standardy relacji z Klientami, koncentrowanie się na praktycznych aspektach stosowanych rozwiązań, tworzenie nowatorskich, uniwersalnych metod i testowych narzędzi wspomagających zespoły HR, doskonałą znajomość realiów rynku, indywidualizację podejścia do każdego kolejnego wyzwania, a przy tym wszystkim umiejętność czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 3

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 3