Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/growingame-598

Informacje o firmie
 • GrowinGame

  ID firmy: 598
 • Adres:

  Gajowa 77/28
  15-794 Białystok
  woj. podlaskie
 • tel.: 503 975 022
  www: www.growingame.com
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

GrowinGame jest dość nietypową firmą na polskim rynku szkoleniowym. Charakteryzuje ją nowatorski sposób realizacji celów szkoleniowych oraz kreatywne podejście do tego zadania. Firma projektuje i dostarcza metody, które nie tylko realizują cele szkoleniowe, ale także bardzo angażują uczestników.

Metody, które powstają w GrowinGame, to przede wszystkim gry szkoleniowe i symulacyjne oraz techniki interaktywne. W procesie ich projektowania i testowania firma bazuje na wiedzy psychologicznej oraz doświadczeniu z różnych organizacji biznesowych i non profit. Tak powstają nietypowe jak na rynek polski, a czasem zaskakujące gry szkoleniowe i symulacje oraz techniki interaktywne.

GrowinGame wykorzystuje swoje interaktywne metody we własnych szkoleniach oraz doradza innym, jak mogą je wykorzystać z korzyścią dla własnych zajęć edukacyjnych - szkoleń, warsztatów, wykładów, czy też spotkań rozwojowych menadżerów z podwładnymi. Efektywny i atrakcyjny rozwój innych jest misją tej firmy. Jej produkty sprawdzają się w edukacji biznesowej oraz społecznej.

Ciekawe, że metody powstające w GrowinGame mogą mieć szerokie spektrum zastosowania: szkolenia (w tym integracyjne), warsztaty, zajęcia akademickie, ale także inne formy rozwoju oraz badanie potrzeb szkoleniowych, Development Centre i projekty społeczne.

Działalność tę firma wspiera prowadzonymi przez siebie badaniami w zakresie gier szkoleniowych i symulacyjnych oraz technik interaktywnych.

Jeśli poszukujesz wsparcia w swoich działaniach edukacyjnych - szkoleniach, warsztatach, rozwoju zespołu, a także innych projektach, odwiedź stronę www.growingame.com.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)