Grupa Eskadra Sp. z o.o.

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/grupa-eskadra-sp-z-oo-5

Informacje o firmie
 • Grupa Eskadra Sp. z o.o.

  ID firmy: 5
 • Adres:

  Jeleniogórska 17
  30-422 Kraków
  woj. mazowieckie
 • tel.: (12) 25 23 700
  fax: (12) 25 23 701
  www: www.eskadra.com.pl/szkolenia/
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Eskadra jest firmą działającą na rynku szkoleń, seminariów i szeroko pojętej edukacji. Istnieje od sierpnia 1997 roku i od początków swojej działalności dba o korzystną inwestycję czasu swoich Klientów.

Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń i seminariów, a co za tym idzie bogaty zakres tematyczny, zróżnicowanie ze względu na czas trwania, charakter, założenia programowe, cel i rodzaj zajęć. W ofercie szkoleniowej znajdują się propozycje szkoleń wewnętrznych, szkoleń specjalistycznych otwartych, dużych seminariów otwartych oraz spotkań branżowych.

Wyspecjalizowany Dział Szkoleń Eskadry, zajmujący się projektowaniem i realizacją programów „ZOOM – szkolenia na zlecenie” powstał dla wygody i większej satysfakcji naszych klientów. Jego misją jest kompleksowa obsługa w zakresie realizacji szkoleń wewnętrznych od analizy potrzeb, przez kilkuetapowe projektowanie, po szczegółową ewaluację i serwis gwarancyjny po szkoleniu.
Aby sprostać strategicznym celom naszych klientów, z wielką starannością przygotowujemy projekty programów szkoleniowych. Eskadra nie oferuje standardowych programów szkoleniowych „dla każdego”. Szczegółowe propozycje budowane są zgodnie z dokładnie rozpoznanymi oczekiwaniami Klienta. Wspólną pracę nad przygotowaniem szkolenia wewnętrznego z zasady rozpoczynamy od analizy potrzeb treningowych.

Eskadra swoją marką gwarantuje: skuteczność, dynamikę, kreatywność i przede wszystkim brak nudy. Zlecenie Eskadrze realizacji szkolenia wewnętrznego nie jest w budżecie firmy wydatkiem, lecz długoterminową inwestycją, o której opłacalności z chęcią Państwa przekonamy.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)