Hominem Quero

Agencja rekrutacyjno-doradcza Hominem Quero wspiera firmy, które chcą w pełni wykorzystywać i rozwijać swoje zasoby ludzkie. Hominem Quero przeprowadza rekrutacje na stanowiska menedżerskie, badania potencjału pracowników oraz całościowe au... Rozwiń dyty personalne i projekty badawczo – rozwojowe. Dla każdego Klienta przygotowywane są propozycje rozwiązań dostosowane do jego potrzeb.
Konsultanci Hominem Quero posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w światowych koncernach rekrutacyjnych, jak i w pracy po stronie klienta. Zwiń

Agencja rekrutacyjno-doradcza Hominem Quero wspiera firmy, które chcą w pełni wykorzystywać i rozwijać swoje zasoby ludzkie. Hominem Quero przeprowadza rekrutacje na stanowiska menedżerskie, badania potencjału pracowników oraz całościowe audyty personalne i projekty badawczo – rozwojowe. Dla każdego Klienta przygotowywane są propozycje rozwiązań dostosowane do jego potrzeb.
Konsultanci Hominem Quero posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w światowych koncernach rekrutacyjnych, jak i w pracy po stronie klienta.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Hominem Quero

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: +22 412 65 41.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Hominem Quero 02-304 Warszawa Al. Jerozolimskie 133 lok. 53
+4822 412 65 41
NIP: 7321063172
www.hominemquero.net

Znajdź nas!

Hominem Quero

02-304 Warszawa

Al. Jerozolimskie 133 lok. 53

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!