Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/intelkom-pawel-ciaglo-4653

Informacje o firmie
 • Intelkom Paweł Ciągło

  ID firmy: 4653
 • Adres:

  Wilczycka 57
  55-093 Kiełczów
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 71 3980973
  fax: 71 3980974
  www: www.uruchomglowe.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Spośród firm szkoleniowych zespół trenerów "Uruchom głowę, rozwiń skrzydła" wyróżnia to, że jesteśmy doświadczonymi szkoleniowcami będącymi jednocześnie praktykami biznesu - z wieloletnim doświadczeniem w pracy na kierowniczych stanowiskach.
Każdy z nas oprócz pracy trenerskiej stale zarządza instutucjami, firmami handlowymi, usługowymi, doradczymi - przez co doskonale znamy współczesne realia prowadzenia biznesu i zarządzania, a nasze treningi dotyczą tylko zagadnień mogących mieć praktyczne zastosowanie w firmach i instytucjach. Wiemy także, że tylko doświadczanie i przeżywanie pozwala na uzyskanie trwałych umiejętności możliwych do zastosowania w praktyce natychmiast po szkoleniu - dlatego nie prowadzimy zajęć typu "siądź i posłuchaj" ale szkolimy poprzez aktywny udział wszystkich uczestników oraz ćwiczenia i praktykowanie nabytej wiedzy.

Naszym zdaniem wartościowe szkolenie to takie, z którego uczestnicy wychodzą nie tylko z nową wiedzą ale także z umiejętnościami i co najważniejsze - z chęcią ich stosowania.

Prowadząc treningi korzystamy nie tylko z tradycyjnych metod ale także z narzędzi neurolingwistycznego programowania, arteterapii, sugestopedii i innych, nowoczesnych metod szybkiego uczenia oraz podnoszenia kompetencji świadomych i nieświadomych.

Klienci firmy:

http://uruchomglowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=57

Liczba pracowników: 10

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 24

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 3

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 3