Inveni Consulting Szkolenia

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/inveni-consulting-szkolenia-91

Informacje o firmie
 • Inveni Consulting Szkolenia

  ID firmy: 91
 • Adres:

  Karkonoska 10
  54-436 Wrocłąw
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 71/795-09-92
  fax: 71/795-09-92
  www: www.inveni.pl
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Tematyka organizowanych szkoleń:
zamówienia publiczne; unia europejska, fundusze europejskie; sprzedaż i negocjacje; samorząd terytorialny; prawo podatkowe; prawo administracyjne; prawo (ogółem); ochrona środowiska; kadry i płace; inne; finanse publiczne; ekonomia

Typ organizowanych szkoleń:
zamknięte; otwarte

Opis firmy szkoleniowej:
Proponujemy Państwu udział w szkoleniach z zakresu regulacji prawnych, pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania oraz zarządzania projektami w sektorze publicznym oraz prywatnym.
Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji szkoleń co w połączeniu z fachową i praktyczną wiedzą naszych trenerów pozwala nam gwarantować iż spełnimy Państwa indywidualne wymagania.
Nasza propozycja obejmuje możliwość przeprowadzenia szkoleń i warsztatów m.in. z następującej tematyki:
- Prawo zamówień publicznych – aktualny stan prawny. Zamówienia w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
- Studium Wykonalności dla projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej,
- Ochrona środowiska w procesie inwestycyjnym w kontekście aplikowania o fundusze UE,
- Finansowanie projektów z zakresu kultury ze środków zewnętrznych w latach 2007-2013,
… oraz wielu innych tematów, zgodnie z Państwa potrzebami.

Ponieważ misją naszej firmy jest dostarczanie usług najwyższej jakości szczególnie dbamy o to, by programy szkoleń w największym stopniu odpowiadały potrzebom grup, do których są kierowane. Właściwy nacisk kładziemy również na odpowiedni dobór wykładowców. Nasze szkolenia prowadzą osoby, które posiadają szeroką wiedzą z danej dziedziny, znaczącą praktykę oraz doświadczenie dydaktyczne.

W związku z rozpoczęciem przygotowań do naborów wniosków w ramach nowego okresu programowania zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia otwarte. Możemy również przygotować specjalnie dla Państwa ofertę na przeprowadzenie zamkniętych warsztatów szkoleniowych dotyczących przygotowania projektów do współfinansowania ze środków Unii Europejskiej w latach 2007-2013 w każdym aspekcie, dostosowaną do Państwa potrzeb, oraz rodzaju projektów, o które zamierzacie Państwo aplikować. Warsztaty skierowane są do kierowników projektów oraz wszystkich pracowników merytorycznych urzędu i jednostek podległych, a w szczególności do osób zaangażowanych w poszukiwanie źródeł finansowania, przygotowanie i realizację projektów przeznaczonych do współfinansowania ze środków Unii Europejskiej. Proponowane tematy szkoleń były przez naszą firmę z powodzeniem realizowane w formie otwartej oraz zamkniętej dając możliwość pełnej weryfikacji celów i programu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.inveni.pl), o kontakt mailowy lub telefoniczny dla zapoznania się z ogólną lub dostosowaną do Państwa potrzeb ofertą szkoleniową.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)