Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/isocert-sp-z-oo-526

Informacje o firmie
 • ISOCERT Sp. z o.o.

  ID firmy: 526
 • Adres:

  Mińska 38
  54-610 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 71 349 23 28
  fax: 71 349 23 28
  www: www.isocert.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

ISOCERT Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania.
Firma została utworzona w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia na rynku certyfikacji jednostki świadczącej usługi z zachowaniem wysokich standardów jakości przy konkurencyjnej cenie.
Mając stały kontakt z przedsiębiorcami, obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, dlatego nasza oferta zawsze dostosowana jest do realiów polskiej gospodarki.Jesteśmy młodą firmą istniejącą na rynku od kilku lat. Niesie to ze sobą wiele korzyści:• wciąż jesteśmy na etapie doskonalenia i usprawniania sposobów naszego działania
• nie myślimy schematycznie, dzięki czemu szybko reagujemy, dostosowując naszą
ofertę do potrzeb rynku
• zależy nam na zbudowaniu marki kojarzonej z najwyższą jakością usług, dlatego dbamy
abyście byli Państwo zadowoleni z realizacji powierzonych nam zadańSiedziba firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu, dlatego obszar działania początkowo ograniczał się do Dolnego Śląska. Szybki rozwój firmy oraz nawiązanie współpracy z auditorami działającymi w innych województwach, sprawił, że dziś prowadzimy procesy certyfikacji na terenie całej Polski.
Pracownicy i współpracownicy ISOCERT, to osoby z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu systemów zarządzania. Wszyscy auditorzy przed rozpoczęciem współpracy poddawani są testom kompetencyjnym. Wykwalifikowani ewoluatorzy naszej firmy prowadzą regularne oceny pracy auditorów, dlatego możemy ręczyć za ich kompetencje oraz jakość prowadzonych przez nich działań. Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji naszych pracowników, dlatego certyfikaty systemów zarządzania, wydawane na podstawie prowadzonych przez nich auditów są miarodajnym świadectwem zaangażowania certyfikowanej Organizacji w utrzymanie standardów jakości na najwyższym poziomie.Prowadzimy również szkolenia z zakresu systemów zarządzania m.in. wymagań, interpretacji i nowelizacji norm oraz treningów kompetencyjnych osób współuczestniczących w utzrymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania. Organizowane przez naszą firmę szkolenia maja charakter "otwarty".Zapraszamy do współpracy.

Klienci firmy:

Wśród naszych Klientów są znane zakłady takie jak Polfa Łodź, Budvar Centrum, czy Polmos Bielsko-Biała.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)