Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/isoqrs-4847

Informacje o firmie
 • isoQRS

  ID firmy: 4847
 • Adres:

  Piłkarska 19
  80-180 Gdańsk
  woj. pomorskie
 • tel.: +48.58 727-92-91
  fax: +48.58 727-92-90
  www: www.isoqrs.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Firma isoQRS powstała w 2004 roku, wtedy jeszcze pod nazwą QSK. W 2011 roku postanowiliśmy ułatwić identyfikację charakteru naszej firmy zmieniając nazwę oraz jej logo. Firma isoQRS od momentu założenia prowadzi działalność doradczo-szkoleniową w zakresie systemów zarządzania (ISO). Przez ten okres pomagaliśmy w trakcie wdrażania, utrzymywania i doskonalenia systemów zarządzania będących na różnych etapach ich budowy. Nasze doświadczenie rozwijamy w różnych branżach.

Nasze działania optymalizujemy łącząc projektowanie systemów zarządzania z nowoczesną technologią. Współpracujemy z ośrodkami akademickimi oraz jednostkami certyfikującymi. Gwarantujemy najlepszych specjalistów w swoich branżach - szybką certyfikację i/lub akredytację oraz udaną walkę z konkurencją.

Doświadczenia zbierane przez specjalistów isoQRS są przekazywane uczestnikom Naszych szkoleń. Propagujemy tworzenie prawidłowych systemów zarządzania, bez zbędnego balastu opierającego się na wielu niepotrzebnych dokumentach i pustych certyfikatach.

Zaufanie Klientów do isoQRS jest budowane w oparciu o zasady etyczne, których przestrzegamy w życiu i w pracy: uczciwość, rzetelność i poufność.

Stawiamy na Świadomość i Komunikację w organizacji - brak tych elementów prowadzi do upadku Firmy.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1