Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/langas-group-608

Informacje o firmie
 • Langas Group

  ID firmy: 608
 • Adres:

  Krakowskie Przedmieście 79
  00-079 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022 696 80 23
  fax: 022 826 85 05
  www: www.langas.pl
Langas Group
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

W czasach dynamicznych zmian, postaw na firmę, która wie, co to znaczy SKUTECZNOŚĆ!

Co nas wyróżnia?

1. Eksperci - nasi eksperci przechodzą najtrudniejszy etap selekcji doboru kadry trenerskiej szkoleń. Wśród nich jesteśmy uważani za najbardziej wymagającego partnera, który za wszelką cenę zapewni najwyższą jakość swoim klientom.

2. Metody, narzędzia, case study – korzystamy z metod i narzędzi adekwatnych do branży oraz sytuacji gospodarczej. Korzystamy z doświadczeń przedsiębiorców, multimilionerów, których pomysły na biznes i jego rozwijanie okazały się sukcesem.

3. „Dostałem więcej niż oczekiwałem” – to zdanie słyszymy bardzo często od naszych Klientów. Nasi Klienci cenią wysoką jakość, praktyczne metody, skuteczne narzędzia połączone dużą dawką inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju osobistego i rozwoju organizacji.

4. 100% gwarancji satysfakcji – aby zapewnić Cię, że Twoja decyzja o uczestnictwie w naszym szkoleniu, nie jest związana z ryzykiem, dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeżeli w ciągu 3 pierwszych godzin szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, po prostu zwróć swój podręcznik i materiały w stanowisku obsługi klienta, a dostaniesz całkowity zwrot kosztów szkolenia. Nie masz absolutnie nic do stracenia, a wiele do zyskania, więc podejmij decyzję już teraz. Prawdziwym ryzykiem jest brak działania.

wejdź na www.langas.pl

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 125
1

Langas Group


Langas Group


Langas Group


Langas Group


Langas Group


Langas Group


Langas Group


Langas Group

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 125
1