Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. powstały w 1993 roku, klika lat później zostały członkiem Polskiej Korporacji Targowej (aktualnie: Polskiej Izby Przemysłu Targowego) – najważniejszego stowarzyszenia branżowego w kraju, do które... Rozwiń go należą wiodący przedsiębiorcy targowi. Firma jest także członkiem-założycielem Warszawskiej Korporacji Targowej, w której funkcję Prezesa Zarządu pełni Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Polska Sp. z o. o. Urszula Potęga.

Zgodnie z opublikowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego raportem (Targi w Polsce 2006), MT Polska to jeden z czołowych operatorów targowych w Polsce i największy na rynku warszawskim. Zwiń

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. powstały w 1993 roku, klika lat później zostały członkiem Polskiej Korporacji Targowej (aktualnie: Polskiej Izby Przemysłu Targowego) – najważniejszego stowarzyszenia branżowego w kraju, do którego należą wiodący przedsiębiorcy targowi. Firma jest także członkiem-założycielem Warszawskiej Korporacji Targowej, w której funkcję Prezesa Zarządu pełni Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Polska Sp. z o. o. Urszula Potęga.

Zgodnie z opublikowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego raportem (Targi w Polsce 2006), MT Polska to jeden z czołowych operatorów targowych w Polsce i największy na rynku warszawskim.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.: 0

Kontakt

Napisz do: Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 22 529 39 50.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. 04-307 Warszawa Makowska 95
22 529 39 50
NIP: 5260037072

Znajdź nas!

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

04-307 Warszawa

Makowska 95

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!