Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. powstały w 1993 roku, klika lat później zostały członkiem Polskiej Korporacji Targowej (aktualnie: Polskiej Izby Przemysłu Targowego) – najważniejszego stowarzyszenia branżowego w kraju, do które... Rozwiń go należą wiodący przedsiębiorcy targowi. Firma jest także członkiem-założycielem Warszawskiej Korporacji Targowej, w której funkcję Prezesa Zarządu pełni Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Polska Sp. z o. o. Urszula Potęga.

Zgodnie z opublikowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego raportem (Targi w Polsce 2006), MT Polska to jeden z czołowych operatorów targowych w Polsce i największy na rynku warszawskim. Zwiń

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. powstały w 1993 roku, klika lat później zostały członkiem Polskiej Korporacji Targowej (aktualnie: Polskiej Izby Przemysłu Targowego) – najważniejszego stowarzyszenia branżowego w kraju, do którego należą wiodący przedsiębiorcy targowi. Firma jest także członkiem-założycielem Warszawskiej Korporacji Targowej, w której funkcję Prezesa Zarządu pełni Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Polska Sp. z o. o. Urszula Potęga.

Zgodnie z opublikowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego raportem (Targi w Polsce 2006), MT Polska to jeden z czołowych operatorów targowych w Polsce i największy na rynku warszawskim.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 22 529 39 50.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. 04-307 Warszawa Makowska 95
22 529 39 50
NIP: 5260037072

Znajdź nas!

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.

04-307 Warszawa

Makowska 95

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!