Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/most-wanted-187

Informacje o firmie
 • Most Wanted!

  ID firmy: 187
 • Adres:

  ul. Rogalińska 1/48
  01-206 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022 825 00 88 w. 122
  fax: 022 825 00 88 w. 121
  www: www.mostwanted.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

MOST WANTED! jest firmą doradczo – szkoleniową, rozwijającą się dynamicznie na rynku polskim od 1998 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie i znajomość rynku pracy czynią nas godnym zaufania Partnerem w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz szkoleń.
W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i praktyczne programy w ramach następujących bloków tematycznych:

√ Prawo Pracy
√ Finanse/Rachunkowość
√ Akademia HR
√ Public Relations
√ Akademia Menedżera
√ Akademia Sprzedaży
√ Akademia Zarządzania
√ Umiejętności Osobiste
√ Inne

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia i warsztaty mają charakter praktyczny, a sposób prowadzenia zajęć odpowiada profilowi odbiorców.
Warsztaty są prowadzone w sposób interaktywny z użyciem najnowszych technik audiowizualnych (laptop, rzutnik multimedialny, kamera). Nadrzędnym celem, jest przekazanie wiedzy i umiejętności w jak najbardziej przystępny dla Uczestników sposób. Małe grupy ułatwiają dyskusję i bezpośredni kontakt z prowadzącym.
Uczestnicy zajęć otrzymują komplet specjalnie opracowanych materiałów szkoleniowych w eleganckich teczkach, a na zakończenie wręczane są certyfikaty uczestnictwa.
W szkoleniach organizowanych przez MOST WANTED! Training Institute na terenie całego kraju uczestniczy ponad 3 000 osób rocznie.
W grudniu 2006 roku firma MOST WANTED! certyfikowała usługi rekrutacji i selekcji, doradztwa personalnego oraz szkoleń. Wdrożony System Zarządzania Jakością jest zgodny z normą ISO 9001:2000. System Zarządzania Jakością został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego - Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw Działanie 2.1 Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo.
Nasze doświadczenie w realizacji dużych projektów szkoleniowych jest potwierdzone zrealizowaniem dwóch projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w firmach:

* „Jutrzenka”- Projekt rozwoju i doskonalenia pracowników firmy Jutrzenka „Nowe Horyzonty” - przeszkolono 220 osób, co przekłada się na 619 osobodni szkoleniowych,

* „Drukpol”- Wzrost konkurencyjności zakładu pracy chronionej DRUKPOL poprzez podniesienie kompetencji kadr – przeszkolono 80 osób, co przekłada się na 518 osobodni szkoleniowych.

W chwili obecnej realizujemy dwa kolejne projekty:

* „NOWE PERSPEKTYWY - projekt rozwoju i doskonalenia pracowników Develey" – W ramach projektu przeszkolonych zostanie 180 osób, co przełoży się na 2 040 osobodni,

* „STUDIUM ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM – cykl kompleksowych szkoleń dla pracowników działów kadr” – W ramach projektu przeszkolonych zostanie
140 osób, co przełoży się na 1 680 osobodni.

Liczba pracowników: 20

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 200

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 107
1 Łódź 09-09.04.2014

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 107
1