Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/navi-sp-z-oo-102

Informacje o firmie
 • NAVI sp. z o.o.

  ID firmy: 102
 • Adres:

  Promienista 5/1
  60-288 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel.: 061 6622881
  www: www.navi.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

NAVI jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie synchronizacji sieci telekomunikacyjnych. Ośmiu najpoważniejszych polskich operatorów wybrało NAVI i reprezentowaną przez NAVI firmę Oscilloquartz S.A. na swego partnera w synchronizacji ogólnokrajowych systemów telekomunikacyjnych.

NAVI dostarcza kompletne rozwiązania synchronizacji sieci telekomunikacyjnych obejmujące infrastrukturę sprzętową, systemy zarządzające i usługi.

NAVI dysponuje kompletną ofertą dokładnych źródeł częstotliwości: wzorców wodorowych, wzorców cezowych i najwyższej jakości oscylatorów kwarcowych wytwarzanych przez Oscilloquartz SA jak również wzorców rubidowych produkcji Temex Time.

NAVI dostarcza precyzyjne, wiarygodne i bezpieczne źródła czasu: serwery obsługujące protokoły NTP i PTP.

NAVI jest konsultantem i integratorem systemów wykorzystujących satelitarne technologie lokalizacyjne dla zastosowań nawigacyjnych, geodezyjnych i inżynieryjnych. Współpracuje w tej dziedzinie z czołowymi krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorstwami oraz placówkami badawczymi. Prowadzi własne prace badawczo rozwojowe. Jest organizatorem konferencji Zastosowania Satelitarnych Systemów Lokalizacyjnych GPS-GLONASS-GALILEO.

NAVI sp. z o.o. jest prywatnym przedsiębiorstwem figurującym w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 139925. Firma rozpoczęła działalność w roku 1989.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)