Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/oficyna-wydawnicza-unimex-9569

Informacje o firmie
 • Oficyna Wydawnicza UNIMEX

  ID firmy: 9569
 • Adres:

  Skarbowców 85b
  53-025 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 71 78 333 25
  fax: 71 78 333 27
  www: www.unimex.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Oficyna Wydawnicza UNIMEX prowadzi swoją działalność wydawniczą od 1994 roku wydając fachowe publikacje z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości oraz finansów.

Książki:
W trakcie swojej działalności Oficyna wypracowała 4 podstawowe serie wydawnicze:
Leksykony, Komentarze, Opodatkowania oraz Poradniki.
W naszych publikacjach kładziemy szczególny nacisk na ich wysoki poziom merytoryczny. Dbamy także o to by trudne zagadnienia związane z ustawodawstwem podatkowym, najnowszym orzecznictwem sądów oraz interpretacją organów podatkowych były przedstawione w sposób profesjonalny ale także przejrzysty i praktyczny.
Nasze publikacje były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez Forum Doradców Podatkowych. Leksykon VAT opracowany przez sędziego NSA Janusza Zubrzyckiego kilkakrotnie został uznany za najlepszą książkę podatkową, zawierającą szczegółowe i przejrzyste omówienie zagadnień podatku VAT.
Wydawane przez nas książki, z uwagi na ich walory praktyczne, są wykorzystywane nie tylko przez podatników, ale także przez księgowych, finansistów, doradców podatkowych, przedsiębiorców oraz pracowników organów skarbowych.
W gronie Autorów współpracujących z Oficyną znaleźć można doświadczonych, uznanych i cenionych praktyków: doradców podatkowych, pracowników organów podatkowych, sędziów NSA– a także profesorów czy wykładowców akademickich.

Czasopismo:
W 2007 roku Oficyna rozpoczęła wydawanie dwumiesięcznika Jurysdykcja Podatkowa. Jest to Czasopismo kierowane do osób zawodowo zajmujących się prawem podatkowym. Na jego łamach w każdym numerze można znaleźć najnowsze orzecznictwo wybrane i skomentowane przez sędziów NSA i WSA, kontrowersyjne pisma MF z komentarzem ekspertów oraz syntetyczne wyjaśnienia spornych przepisów. Najwyższy poziom wydawanego tytułu zapewnia patronat naukowy prof. zw. dr hab. Ryszarda Mastalskiego.

Szkolenia:
W 2010 roku w odpowiedzi na Państwa potrzeby Oficyna Wydawnicza Unimex rozpoczęła serię otwartych szkoleń z zakresu podatków, rachunkowości i finansów.
Wśród naszych wykładowców znaleźć można doświadczonych, uznanych i cenionych praktyków: doradców podatkowych, pracowników organów podatkowych, sędziów NSA – autorów i współautorów licznych publikacji z zakresu prawa i finansów.
Oferowane przez nas szkolenia to profesjonalny, przejrzysty i praktyczny sposób prezentacji trudnych zagadnień związanych z ustawodawstwem podatkowym z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa sądów i interpretacji organów podatkowych.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 2
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 2