Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/operational-excellence-1059

Informacje o firmie
 • Operational Excellence

  ID firmy: 1059
 • Adres:

  Ruska 18/33
  50-079 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 785191353
  www: www.operationalexcellence.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

OpEx Group to firma zajmująca się dostarczaniem wiedzy i rozwiązań z zakresu ciągłego doskonalenia. Jesteśmy grupą praktyków od lat zajmujących się wdrażaniem metodologii Six Sigma i Lean Manufacturing. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwalają nam na przygotowanie kompleksowych rozwiązań szkoleniowych oraz konsultingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze doświadczenie zbieraliśmy realizując projekty w obszarach produkcyjnych, zapewniania jakości oraz rozwoju produktu, głównie w branżach AGD, motoryzacyjnej, medycznej oraz telekomunikacyjnej. Pracując z szeroką gamą firm nabyliśmy również doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki oraz gospodarki materiałowej.

Do tej pory zrealizowaliśmy kilkadziesiąt autorskich szkoleń z zakresu Operational Excellence – Six Sigma i Lean Manufacturing odbywających się zarówno w Polsce jak i za granicą. Szkolenia prowadzimy w języku polskim oraz angielskim, włączając szkolenia Six Sigma Green Belt i Six Sigma Black Belt. Szkolenia OpEx Group są skierowane zarówno do grup zarządzających, jak i do inżynierów, specjalistów, liderów oraz pracowników linii produkcyjnych.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)