Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/optimal-work-956

Informacje o firmie
 • Optimal Work

  ID firmy: 956
 • Adres:

  ul. Smolna 40/212
  00-375 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 222432895
  fax: 222432874
  www: www.optimalwork.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Kim jesteśmy ?

Optimal Work to firma konsultingowo – szkoleniowa oparta na kadrze doświadczonych trenerów oraz profesjonalistów w zakresie praktycznej znajomości funkcjonowania systemu zamówień publicznych w Polsce i Unii Europejskiej. Pracujemy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi Klienci, zarówno w warszawskim biurze jak i w małym miasteczku, gdzie właśnie ogłoszono przetarg.

W czym pomagamy ?

Dzięki współpracy z nami możesz umocnić swoją pozycję na rynku zamówień publicznych w Polsce i Unii Europejskiej, przeszkolić siebie i swoich pracowników w zakresie sprzedaży i pozyskiwania zamówień, znacząco wpłynąć na zwiększenie własnych przychodów ze sprzedaży produktów i usług oraz usprawnić komunikację z klientami i partnerami biznesowymi.

Co nas wyróżnia ?

Usługi oferowane przez Optimal Work są dobrym sposobem na ograniczenie kosztów w Twojej Firmie, ale przede wszystkim stanowią narzędzie do uzyskania pożądanego wzrostu przychodów z Twojej działalności biznesowej. Oferowane produkty to autorskie rozwiązania naszego zespołu opracowane i przetestowane na bazie wieloletniego doświadczenia.

Dlaczego stawiamy na jakość ?

Współpracując z nami zawsze otrzymujesz wyjątkowe produkty i usługi. To co do tej pory zarezerwowane było dla wielkich korporacji gospodarczych dziś stało się dostępne cenowo dla małych i średnich firm w Polsce. Stawiamy na jakość i innowacyjność oferowanych usług bo to wpływa na markę i konkurencyjność naszej firmy. Dążymy do tego, aby sukces Twojej firmy stał się najlepszą wizytówką naszej działalności

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)