Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/piekielnik-i-partnerzy-sp-z-oo-1280

Informacje o firmie
 • Piekielnik i Partnerzy Sp. z o.o.

  ID firmy: 1280
 • Adres:

  pl. Solny 16
  50-062 Wrocław
  woj. dolnośląskie
 • tel.: 717901544
  www: www.piekielnik-tax.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Piekielnik i Partnerzy to niezależna kancelaria doradztwa podatkowego i zarazem nowa marka na rynku usług doradztwa podatkowego oraz konsultingowych, skupiająca wysokiej klasy doradców podatkowych i specjalistów. Łącząc międzynarodowe doświadczenie zdobyte w firmach tzw. Wielkiej Czwórki w Polsce i za granicą, oferujemy Państwu nasze usługi wykraczające daleko poza obowiązujące standardy, bez konieczności stosowania kompromisowych rozwiązań wprowadzanych przez globalne międzynarodowe korporacje doradcze.

We współpracy z naszymi Klientami kierujemy się przede wszystkim ich dobrem oraz zasadami uczciwości i rzetelności, zaś wypracowywane przez nas rozwiązania ukierunkowane są w pierwszym rzędzie na dostarczenie Klientom odpowiedniej wartości dodanej. Współpracując z kancelarią Piekielnik i Partnerzy możecie być Państwo również pewni najwyższego poziomu merytorycznego, którego gwarancją jest posiadane wykształcenie, doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników i współpracowników kancelarii.

Nasze usługi świadczymy w języku polskim, niemieckim i angielskim. W ramach wewnętrznych struktur kancelarii wyodrębniony został dodatkowo dział German Desk, oferujący usługi doradcze dla Klientów z niemieckiego obszaru językowego (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

Partnerem zarządzającym kancelarii jest Dipl.-Kfm. Tomasz Piekielnik, doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym m.in. w Ernst & Young we Wrocławiu, Roedl & Partner w Poznaniu oraz PricewoterhouseCoopers w Berlinie. Tomasz nadzoruje również bezpośrednio pracę działu German Desk.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 6
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 6