Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/pomcert-uniwersytet-gdanskii-330

Informacje o firmie
 • POMCERT (Uniwersytet Gdański)I)

  ID firmy: 330
 • Adres:

  Bażyńskiego
  80-952 Gdańsk
  woj. pomorskie
 • tel.: 0586229011
  www: www.pomcert.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

POMCERT został powołany w celu wspólnej realizacji programów badawczo-wdrożeniowych oraz wspomagania innych działań w zakresie ochrony środowiska na Pomorzu poprzez integrację specjalistów w ramach szeroko rozumianych nauk o środowisku oraz technologii i inżynierii środowiska.

W swej obecnej postaci POMCERT działa na mocy uchwał senatów Akademii Medycznej w Gdańsku, Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego pozostając jednak strukturą otwartą gotową na przyjęcie i wspomaganie innych jednostek tematycznie związanych z ochroną środowiska.

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA:

Szkolenia - Organizacja szkoleń i innych form edukacji w dziedzinach związanych z ochroną środowiska, zarówno w formie ogólnej jak też dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Doradztwo - Wspieranie firm (głównie małych i średnich przedsiebiorstw) oraz jednostek samorządowych i administracyjnych w dziedzinie ochrony środowiska. Pomoc w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej na rozwijanie infrastruktury i usług w dziedzinie ochrony środowiska.

Badania - Promowanie tworzenia sieci oraz współpracy między wydziałami i instytucjami krajowymi i międzynarodowymi zajmującymi się ochroną środowiska. Rozwijanie laboratoriów i infrastruktury badawczej na wydziałach. Włączanie przemysłu do projektów o charakterze badawczo-wdrożeniowym.

Konferencje - Organizacja oraz pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu konferencji krajowych i zagranicznych na Pomorzu.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)