Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/proconsulting-malgorzata-milcarz-i-wspolnik-spolka-jawna-235

Informacje o firmie
 • Proconsulting Małgorzata Milcarz i Wspólnik. Spółka Jawna

  ID firmy: 235
 • Adres:

  Puławska 405A
  02-801 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 22 499 47 44
  fax: 22 499 47 45
  www: www.proconsulting.edu.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

W szybko zmieniającym się otoczeniu konkurencyjnym w jakim niewątpliwie przychodzi Państwu funkcjonować, coraz ważniejsze staje się pozyskiwanie właściwej wiedzy ? wiedzy, która umożliwia budowę przewagi konkurencyjnej, pozwalającej uczynić wymierny pożytek z posiadanych doświadczeń indywidualnych jednostek tworzących Państwa organizację. Poprzez podnoszenie kwalifikacji i kształtowanie rozwoju kadry zarządzającej, menedżerów oraz pracowników na wszelkich wpływających na rozwój firmy szczeblach, pragniemy w wymiernym stopniu móc przyczynić się do osiąganego przez Państwa sukcesu.

Przy organizacji szkoleń, konferencji czy wyjazdów integracyjnych zapewniamy nie tylko szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie współpracujących z nami trenerów, lecz także zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego przeprowadzanego projektu. Wierzymy, że środki przeznaczone przez Państwa na wspólnie realizowane przedsięwzięcie stanowią inwestycję ? inwestycję w przyszłość, kolejny krok przybliżający do osiągnięcia sukcesu, który poniekąd traktujemy jako własny, dający niewymierną satysfakcję z naszej pracy.

Każdy projekt jest indywidualnie planowany na podstawie poprzedzającego badania potrzeb szkoleniowych Klienta. W analizie koncentrujemy się zarówno na rzeczywistych potrzebach organizacji jak i oczekiwaniach osób biorących udział w szkoleniu. W ten sposób kładziemy nacisk na praktyczność realizowanych przez nas szkoleń oraz ich interaktywność, angażując uczestników już na etapie planowania projektu, co w znacznym stopniu wpływa na zwiększenie jego efektywności.

Klienci firmy:

SHARP, ESTEE LAUDER, OKI , TOYOTA, REAL, CADBURY WEDEL, COMPUTERLAND, SONY, ZIBI, LEXUS

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)