Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/progress-group-535

Informacje o firmie
 • Progress Group

  ID firmy: 535
 • Adres:

  Raabego 1 lok. 18
  02-793 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 22 207 28 43
  fax: 22 207 28 49
  www: www.progressgroup.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Jesteśmy grupą osób, które łączy wspólna pasja. Na nasz sukces pracuje doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm naszego zespołu, co gwarantuje wysoką jakość naszych konferencji, szkoleń oraz warsztatów.

Celem Progress Group jest uczestnictwo w rozwoju przedsiębiorstwa poprzez trwały i skuteczny rozwój potencjału ludzkiego.

Specjalizujemy się w organizacji konferencji, szkoleń otwartych, wewnętrznych, warsztatów oraz treningów indywidualnych, skierowanych do przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji samorządowych i osób prywatnych.

Zwiększenie efektywności zarówno indywidualnej jak i zespołowej pracowników przyczynia się do podniesienia wydajności całej firmy. Poprzez szkolenia dostarczamy praktycznych i kompleksowych rozwiązań, począwszy od realizacji projektu, a na ocenie jego skuteczności skończywszy.

Współpracując z wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą ekspertów i wykładowców, prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie, wykorzystując skuteczne metody szkoleniowe. Stosując różnorodną gamę ćwiczeń podczas szkoleń, dostarczamy Państwu praktycznych umiejętności niezbędnych w codziennej pracy. Każde szkolenie podlega indywidualnej ocenie uczestników, dzięki czemu możemy lepiej dostosować ofertę szkoleniową do potrzeb Naszych Klientów.


Przykładowe obszary naszych konferencji, szkoleń oraz warsztatów:
- Prawo
- Finanse i Bankowość
- Farmacja
- IT, Telekomunikacja, Media
- Umiejętności interpersonalne
- HR i Kadry
- Marketing i PR
- Sektor Energetyczny i Paliwowy / Przemysł
- Sprzedaż
- Zarządzanie
Zapraszamy Państwa na konferencje, szkolenia oraz warsztaty organizowane przez Progress Group

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 18
1

 POZNAŃ 21-21.05.2012

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 18
1