Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/prorozvoyovo-sc-10002

Informacje o firmie
 • prorozvoyovo s.c.

  ID firmy: 10002
 • Adres:

  Por. A. Stawarza 14/2
  30-540 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 12 252 05 49
  www: prorozvoyovo.com
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

***Projektowa i systemowa praca dla organizacji***
Prorozvoyovo specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu systemowych działań wspierających rozwój przedsiębiorstw. Prorozvoyovo posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych projektów zwiększających efektywność organizacji.

***Różnorodność metod pracy w trosce o cele***
Poparta badaniami diagnoza organizacji, szkolenia, warsztaty problemowe, sesje kreatywne i gry zespołowe to metody przy pomocy których wspomagamy naszych Klientów w realizacji celów strategicznych i operacyjnych oraz w doskonaleniu twardych i miękkich kompetencji pracowników.

***Coaching zespołowy i indywidualny***
Istotną metodą pracy prorozvoyovo jest coaching. Prowadzimy coachingi zespołowe i indywidualne, m.in. w modelu kaskadowym, który jest autorskim rozwiązaniem prorozvoyovo. Polega on na zespołowej i indywidualnej pracy coachingowej z całą organizacją oraz na transferze celów rozwojowych pomiędzy poszczególnymi szczeblami zarządzania.

***ROZVIYAK czyli rozwój kompetencji trenerów***
Doskonalimy kompetencje trenerskie na wielu poziomach - stworzyliśmy dla trenerów autorskie programy szkoleniowe sygnowane marką „ROZVIYAK”.

***Finansowanie z UE***
Realizujemy projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasz zespół posiada bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych na realizację projektów szkoleniowych, coachingowych i doradczych dla organizacji oraz w realizacji tego rodzaju projektów.

Klienci firmy:

Bahlsen Sp. z o.o.
HSO Sp. z o.o.
Intersnack Poland Sp. z o.o.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1
 Bydgoszcz 17.03.-02.06.2012
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 1