Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/quertis-the-secret-way-125

Informacje o firmie
 • Quertis - The Secret Way

  ID firmy: 125
 • Adres:

  Figara 6
  03-604 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: (022) 4256504
  fax: (022) 4256505
  www: secretway.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

The Secret Way jest pierwszą organizacją zajmującą się rozwijaniem, rozpowszechnianiem, promowaniem szkoleń najwyższej jakości . The Secret Way jest organizacją nowego typu, która łączy grupę wysokiej klasy profesjonalistów z różnych dziedzin, trenerów i zaawansowanych praktyków programowania neurolingwistycznego (NLP), praktycy perswazji, sprzedaży, negocjacji i marketingu.

Nasza wiedza bazuje na wieloletnim praktycznym doświadczeniu. Wszystkie proponowane w naszych szkoleniach strategi i techniki są zweryfikowane i empirycznie sprawdzone.

* postawa wobec biznesu, która mówi: "Im jest nas więcej, tym więcej jest dla nas wszystkich do podziału, ponieważ współpraca tworzy nowe rynki, a rywalizacja izoluje i jest przejawem mentalności ubóstwa. Postawa taka umożliwia traktowanie biznesu jako wspaniałej i niezwykłej okazji do nauczenia się czegoś nowego, rozwoju osobistego, zabawy, przyjemności oraz zarabiania pieniędzy, pozwalających na realizację tych marzeń, które pomaga wzbogacać, rozwijać i realizować,
* Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi ekspertami, trenerami biznesu, jak również z konsultantami naukowymi wielu polskich i zagranicznych uczelni. Realizujemy projekty doradcze i szkoleniowe dla dużych koncernów, instytucji oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy projekt jest poprzedzony identyfikacją potrzeb, co pozwala na właściwe dopasowanie naszej oferty do oczekiwań klienta i zapewnia wysoką skuteczność a także możliwość wspólnego realizowania szeregu interesujących, innowacyjnych pod względem merytorycznym i metodycznym projektów szkoleniowych.
* Ponadto, w kręgu naszych zainteresowań jest szerzenie idei przedsiębiorczości w środowiskach szkolnych i akademickich oraz biznesowych.
* O zadowolenie naszych klientów dba zgrany zespół kompetentnych i doświadczonych ludzi, którzy z pasją i przyjemnością zaprojektują i zrealizują duży program szkoleniowy, konferencję czy szkolenie specjalistyczne, a także zaproponują pomoc eksperta o kompetencjach odpowiednich do rozwiązania konkretnego problemu.

Klienci firmy:

Głównym odbiorcą usług The Secret Way są małe i średnie przedsiębiorstwa, stanowiące najliczniejszą grupę spośród klientów firmy. O wysokiej jakości szkoleń The Secret Way świadczy również fakt wykorzystywania ich przez, instytucje finansowe oraz również jednostki administracji publicznej. Wśród klientów firmy znajdują się m.in. GoldFinance, Dom Development, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Raiffaisen Bank Polska, SGH (katedra systemów zarządzania), Siemens, PZU S.A,

Liczba pracowników: 8

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 3-5

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 24-60

Liczba organizowanych targów i wystaw rocznie: 2-5

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)