Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/rodoe-centrum-konferencyjno-szkoleniowe-360

Informacje o firmie
 • RODOE Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe

  ID firmy: 360
 • Adres:

  Tadeusza Kościuszki 40
  07-200 Wyszków
  woj. mazowieckie
 • tel.: 507 070 979
  fax: 029 742 69 80
  www: www.dotacjeunijneszkolenia.pl/
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe EDOOR zajmuje się kompleksową organizacją konferencji, kursów i szkoleń związanych z dofinansowaniem unijnym. Dla całego zespołu naszych specjalistów, najważniejszym celem jest skuteczne i profesjonalne przygotowanie uczestników naszych szkoleń do wyzwań, jakie stawia pozyskiwanie funduszy unijnych.

Do skorzystania z oferty szkoleń proponowanej przez Centrum EDOOR zapraszamy wszystkie osoby, które na pierwszym miejscu stawiają samodoskonalenie, poprzez zdobywanie wiedzy i rozwijanie własnych umiejętności. Oferta obejmuje szeroki wachlarz szkoleń o różnorodnej tematyce, prowadzonych przez doświadczonych w danej dziedzinie praktyków.

Do nawiązywania współpracy z Centrum EDOOR szczególnie zachęcamy klientów biznesowych oraz instytucje publiczne, poszukujące organizatora profesjonalnych szkoleń z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych. Naszą główną zaletą jest możliwość szybkiego zorganizowania szkolenia „uszytego na miarę” - doskonale dostosowanego do Państwa potrzeb.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 20
1
Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: 20
1