Staufen Polska Sp.z o.o.

Staufen jest firmą doradczą specjalizującą się w optymalizacji procesów przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych z siedziba główną w Köngen (pod Stuttgartem). Swoje oddziały posiada również w Szwajcarii, Chinach, Polsce i we Wło... Rozwiń szech. Korzystając z bogatego doświadczenia i know-how grupy Staufen pomagamy doskonalić procesy z wykorzystaniem zasad i narzędzi szczupłego wytwarzania – Lean Manufacturing.

Tak jak zastosowanie koncepcji Lean nie jest ograniczone do żadnej z branż, tak i my jesteśmy dla Państwa Partnerem w drodze do Najlepszych Praktyk zarówno w procesach produkcyjnych jak i poza produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w zakresie kierowania projektami wdrożeniowymi w środowisku produkcyjnym i usługowym oraz prowadzenia międzynarodowych projektów badawczych. Zwiń

Staufen jest firmą doradczą specjalizującą się w optymalizacji procesów przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych z siedziba główną w Köngen (pod Stuttgartem). Swoje oddziały posiada również w Szwajcarii, Chinach, Polsce i we Włoszech. Korzystając z bogatego doświadczenia i know-how grupy Staufen pomagamy doskonalić procesy z wykorzystaniem zasad i narzędzi szczupłego wytwarzania – Lean Manufacturing.

Tak jak zastosowanie koncepcji Lean nie jest ograniczone do żadnej z branż, tak i my jesteśmy dla Państwa Partnerem w drodze do Najlepszych Praktyk zarówno w procesach produkcyjnych jak i poza produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w zakresie kierowania projektami wdrożeniowymi w środowisku produkcyjnym i usługowym oraz prowadzenia międzynarodowych projektów badawczych.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

Staufen Polska Sp.z o.o.: 4

  • Niepołomice, 19 marca 2014
  • już od 1500 PLN
już od 1500 PLN
  • Jelcz-Laskowice, 14 listopada 2011
  • już od 1500 PLN
już od 1500 PLN
  • Jelcz-Laskowice, 1 grudnia 2011
  • już od 1500 PLN
już od 1500 PLN
  • Niepołomice, 25 października 2011
  • już od 1500 PLN
już od 1500 PLN
Kontakt

Napisz do: Staufen Polska Sp.z o.o.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 071-356 12 70.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Staufen Polska Sp.z o.o. 50-125 Wrocław Św. Mikołaja 7
071-3561270
NIP: 8971734619
www.staufen.pl

Znajdź nas!

Staufen Polska Sp.z o.o.

50-125 Wrocław

Św. Mikołaja 7

woj. dolnośląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!