Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/szkola-jezykow-obcych-dialog-130

Informacje o firmie
 • Szkoła Języków Obcych DIALOG

  ID firmy: 130
 • Adres:

  os. Dywizjonu 303 19c oraz ul. Wrocławska 31
  31-872 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 126481088
  fax: 126481088
  www: www.dialog-szkola.com
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Szkoła Języków Obcych DIALOG oferuje swoim klientom szeroki zakres szkoleń językowych: kursy standardowe, indywidualne, kursy dla firm i instytucji, przygotowanie do matury, egzaminów państwowych oraz konwersacje. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia. Prowadzimy zajęcia z języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Big Ben

Obecnie znajomość języka obcego jest bardzo ważnym kryterium, branym pod uwagę przez pracodawców. Dzięki znajomości przynajmniej jednego języka obcego, jesteśmy w stanie być konkurencyjni nie tylko jako potencjalni pracownicy na unijnym rynku, ale także jako pełnowartościowi mieszkańcy zjednoczonej Europy.Naszą misją jest w szczególności kształcenie i kładzenie nacisku na komunikację językową, zapewnienie wysokiego poziomu nauczania dzięki wysiłkowi wysoko wykwalifikowanej kadry lektorskiej.

Bardzo ważnym zadaniem naszej Szkoły jest spełnienie potrzeb i oczekiwań kursantów. Celem nauki w Szkole jest swoboda komunikacji i umiejętność wykorzystywania języka w życiu codziennym.

Zapewniamy wysoki standard nauki i oceniamy go poprzez ankiety wypełniane przez naszych słuchaczy. Wszystkie kursy objęte są stałym nadzorem metodycznym.

Pracujemy zgodnie z wymogami normy PN EN ISO 9001-2001 w zakresie zarządzania jakością.

Klienci firmy:

Indywidualni, firmy i instytucje

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)