Top Consulting Conferences & Trainings

Top Consulting Conferences & Trainings specjalizuje się w przygotowaniu konferencji dla strategicznych sektorów gospodarki: finansowego, energetyki wytwórczej, elektroenergetyki, gazu, lotnictwa cywilnego, farmacji i z dziedziny prawa. Rocznie w k... Rozwiń onferencjach i szkoleniach organizowanych przez TCCT bierze udział ponad tysiąc menedżerów średniego i wyższego szczebla. Wykładowcami na konferencjach są eksperci i praktycy polscy i międzynarodowi. Wiele konferencji emitenta było objętych patronatem polskich ministerstw i instytucji rządowych.

Dział szkoleniowy TCCT realizuje też szkolenia na zlecenie klienta (In-house). Klientami TCCT były takie instytucje jak min: Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, Narodowy Bank Polski, Polskie Radio oraz duża część banków działających w Polsce. Zwiń

Top Consulting Conferences & Trainings specjalizuje się w przygotowaniu konferencji dla strategicznych sektorów gospodarki: finansowego, energetyki wytwórczej, elektroenergetyki, gazu, lotnictwa cywilnego, farmacji i z dziedziny prawa. Rocznie w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez TCCT bierze udział ponad tysiąc menedżerów średniego i wyższego szczebla. Wykładowcami na konferencjach są eksperci i praktycy polscy i międzynarodowi. Wiele konferencji emitenta było objętych patronatem polskich ministerstw i instytucji rządowych.

Dział szkoleniowy TCCT realizuje też szkolenia na zlecenie klienta (In-house). Klientami TCCT były takie instytucje jak min: Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, Narodowy Bank Polski, Polskie Radio oraz duża część banków działających w Polsce.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

Top Consulting Conferences & Trainings: 0

Kontakt

Napisz do: Top Consulting Conferences & Trainings

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: (022) 460 51 00.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Top Consulting Conferences & Trainings 00-784 Warszawa Dworkowa 3
22 460 51 00
NIP: 5213480771
www.tcct.pl

Znajdź nas!

Top Consulting Conferences & Trainings

00-784 Warszawa

Dworkowa 3

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!