Top Consulting Conferences & Trainings

Top Consulting Conferences & Trainings specjalizuje się w przygotowaniu konferencji dla strategicznych sektorów gospodarki: finansowego, energetyki wytwórczej, elektroenergetyki, gazu, lotnictwa cywilnego, farmacji i z dziedziny prawa. Rocznie w k... Rozwiń onferencjach i szkoleniach organizowanych przez TCCT bierze udział ponad tysiąc menedżerów średniego i wyższego szczebla. Wykładowcami na konferencjach są eksperci i praktycy polscy i międzynarodowi. Wiele konferencji emitenta było objętych patronatem polskich ministerstw i instytucji rządowych.

Dział szkoleniowy TCCT realizuje też szkolenia na zlecenie klienta (In-house). Klientami TCCT były takie instytucje jak min: Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, Narodowy Bank Polski, Polskie Radio oraz duża część banków działających w Polsce. Zwiń

Top Consulting Conferences & Trainings specjalizuje się w przygotowaniu konferencji dla strategicznych sektorów gospodarki: finansowego, energetyki wytwórczej, elektroenergetyki, gazu, lotnictwa cywilnego, farmacji i z dziedziny prawa. Rocznie w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez TCCT bierze udział ponad tysiąc menedżerów średniego i wyższego szczebla. Wykładowcami na konferencjach są eksperci i praktycy polscy i międzynarodowi. Wiele konferencji emitenta było objętych patronatem polskich ministerstw i instytucji rządowych.

Dział szkoleniowy TCCT realizuje też szkolenia na zlecenie klienta (In-house). Klientami TCCT były takie instytucje jak min: Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, Narodowy Bank Polski, Polskie Radio oraz duża część banków działających w Polsce.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Top Consulting Conferences & Trainings

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: (022) 460 51 00.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Top Consulting Conferences & Trainings 00-784 Warszawa Dworkowa 3
22 460 51 00
NIP: 5213480771
www.tcct.pl

Znajdź nas!

Top Consulting Conferences & Trainings

00-784 Warszawa

Dworkowa 3

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!